جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4466- تاریخ : 1398/12/25 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 خبر هنري 

براي جلوگيري از گسترش کرونا؛
ديزني توليد فيلم‌هايش را متوقف کرد
توليد فيلم‌هاي «آخرين دوئل»، «پري دريايي کوچک» و دنباله «عزيزم، من بچه‌ها را کوچک کردم» متوقف شد.
به گزارش مهر به نقل از درپ، به دليل جلوگيري از گسترش ويروس کرونا کمپاني ديزني توليد تعدادي از پروژه‌هايش را متوقف کرد.در اين فهرست فيلم‌هايي از جمله «آخرين دوئل» به کارگرداني ريدلي اسکات، «پري دريايي کوچک»، «عزيزم، بچه ها را کوچک کردم» از استوديو قرن بيستم جاي دارد.
ديگر توليداتي که متوقف شده‌اند شامل «شانگچي و افسانه 10 حلقه» از کمپاني مارول، بازسازي «تنها در خانه»، «کوچه کابوس» گي‌يرمو دل تورو و نسخه زنده «پيتر پن و وندي» است.
سخنگوي ديزني تاکيد کرد در حالي که تاکنون هيچ نمونه‌اي از ابتلا به ويروس کرونا در ميان تهيه‌کنندگان و دست اندرکاران توليد اين کمپاني گزارش نشده است اما آنها تصميم گرفته‌اند تا توليد برخي از فيلم‌هاي لايو اکشن را براي مدتي کوتاه متوقف کنند.
«آخرين دوئل» قرار بود در ايرلند فيلمبرداري شود.
«پيتر پن و وندي» و دنباله «عزيزم، من بچه‌ها را کوچک کردم» در مرحله پيش توليد است و «شانگچي» نيز پس از اينکه دستين دانيل کريتون کارگردان فيلم براي کرونا تست داده و خودش را قرنطينه کرده است، متوقف شد. «پري دريايي کوچک» نيز بايد از هفته آينده فيلمبرداري‌اش را در لندن شروع مي‌کرد.
در «آخرين دوئل» آدام درايور، بن افلک، مت ديمون و جودي کومر بازي مي‌کنند و جديدترين فيلم ريدلي اسکات است و بر مبناي فيلمنامه‌اي از ديمون و افلک ساخته مي شود. اين فيلم قرار است 8 ژانويه 2021 اکران شود.
بازسازي «تنها در خانه» هم به کارگرداني دن مازر بر مبناي فيلمنامه ميکي دي و استريتر سيدل ساخته مي‌شود.
براي اکران «شانگچي» نيز تاريخ 12 فوريه 2021 تعيين شده بود.
«پري دريايي کوچک» را راب مارشال کارگرداني مي‌کند وهالي بيلي در آن در کنار مليسا مک‌کارتي نقش‌آفريني مي‌کند.
«کوچه کابوس» جديدترين فيلم گي‌يرمو دل تورو درامي تاريخي با بازي بردلي کوپر، کيت بلانشت، توني کولت، مري استين‌بوگن، روني مارا، ويلم دفو، ريچارد جنکينز و ران پرلمن است.
دنباله «عزيزم، من بچه‌ها را کوچک کردم» هم به کارگرداني جو جانستون با بازي جاش گد ساخته مي‌شود.«پيتر پن و وندي» نيز به کارگرداني ديويد لاوري ساخته مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
هنري
ورزشي
آگهي