جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4466- تاریخ : 1398/12/25 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 روزهاي پاياني فيلمبرداري «سلمان فارسي» در قشم 

فيلمبرداري مجموعه تلويزيوني «سلمان فارسي» به کارگرداني داوود ميرباقري که در مرکز سيمافيلم تهيه مي‌شود، به روزهاي پاياني در جزيره قشم رسيد.
به گزارش مهر به نقل از روابط عمومي سيمافيلم، داوود ميرباقري کارگردان سريال «سلمان فارسي» مشغول فيلمبرداري فصل بيزانس مجموعه «سلمان فارسي» است. در اين فصل اعراب و سپاهيان روم رودر روي يکديگر قرار مي‌گيرند.
اين فصل يکي از فصل‌هايي است که پيچيدگي‌هاي خاصي دارد و به واسطه رويارويي اعراب با سپاهيان روم علاوه بر بازيگران ايراني از بازيگران خارجي نيز استفاده مي‌شود.
داستان سريال «سلمان فارسي» از تولد تا ماجراي فتح ايران است. پيش بيني شده اين سريال در 40 قسمت ساخته شود البته شايد به واسطه پيچيدگي‌هاي داستاني، قسمت‌هاي سريال افزايش پيدا کند.
سريال «سلمان فارسي» جزو کارهاي الف ويژه مرکز سيما فيلم است که فيلمبرداري آن 5 سال طول خواهد کشيد و در داخل و خارج از کشور فيلمبرداري مي‌شود.
فرهاد اصلاني نقش تاجري را در مجموعه «سلمان فارسي» بازي مي‌کند. همچنين علي دهکردي و محمدرضا هدايتي نيز در اين سريال به ايفاي نقش مي‌پردازند.
پزشک در پشت صحنه سريال و ضدعفوني کردن لوکيشن حضور مستمر دارد.
طي روزهاي گذشته يکي از سايت‌هاي خبري با انتشار فيلمي مدعي شد که عوامل توليد سريال سلمان فارسي بدون رعايت نکات بهداشتي مشغول فيلمبرداري هستند؛ اين در حالي است که فيلم مذکور مربوط به زمان پيش از شيوع ويروس کرونا است و از زمان شيوع اين بيماري تمامي عوامل پروژه هر روز توسط پزشکان حاضر در لوکيشن مورد معاينه قرار گرفته و تمامي وسايل نيز به صورت مستمر ضدعفوني مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
هنري
ورزشي
آگهي