جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4463- تاریخ : 1398/09/26 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 ميز خبر 

مربي تيم‌ملي سنگنوردي:
تلاش بچه‌ها ستودني و مدال‌هاي کسب شده در آسيا قابل تحسين بود
مربي تيم ملي سنگنوردي جوانان و نوجوانان گفت: بچه‌ها تلاش زيادي در مسابقات قهرماني آسيا انجام دادند و مدال‌هايي که کسب شد، قابل تحسين بود.
عليرضا بَلاغي در گفت‌وگو با فارس، در مورد سطح رقابت‌هاي سنگنوردي قهرماني جوانان و نوجوانان آسيا اظهار داشت: کشور هند تجربه کمي در برگزاري مسابقات دارد، اما نهايت تلاش خود را براي ميزباني کرده بودند. از لحاظ حجم‌هاي استفاده شده و طراحي مسابقات به ويژه در بخش ليد و برخي از بخش‌هاي بولدر بسيار خوب بود. به طور کلي رقيبان اصلي ما مانند ژاپن،کره و قزاقستان هم حضور داشتند و از لحاظ کيفي مسابقات سطح بسيار بالايي داشت.
وي در مورد عملکرد ملي پوشان ايران گفت: نفراتي که اعزام شده بودند نهايت سعي خود را کردند و کارشان ستودني بود و در برخي موارد پرچم ايران را بالاتر از ژاپن قرار دادند که شايد به نوعي سال‌ها آرزوي سنگنوردان ايران بود که بتوانند اين شرايط را داشته باشند.
مربي تيم ملي سنگنوردي نوجوانان و جوانان عنوان کرد: تلاش بچه‌ها خيلي خوب بود و مدال‌هايي که کسب شد، قابل تحسين بود. حتي نفراتي که نتوانستند مدال بگيرند، زحمت خود را کشيدند و رقابت‌هاي سختي را پشت سر گذاشتند.
بلاغي در پايان گفت: در ترکيب تيم نفراتي را داشتيم که اولين بار بود که در چنين سطحي حضور پيدا مي‌کردند و عملکردشان قابل قبول بود.

روئينگ قهرماني جوانان آسيا
چهار قايقران ايران در مسابقات آسيايي شرکت مي کنند

تيم ملي روئينگ جوانان ايران براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا عازم تايلند شد.
مسابقات روئينگ قهرماني جوانان آسيا 27 آذر تا اول دي ماه در تايلند برگزار مي شود و تيم ملي روئينگ مردان جوانان کشورمان نيز با 4 پاروزن در اين رقابت ها شرکت خواهد کرد.
شهروز صفايي، آريا سليمان پور، عطا زارعي و فواد هوشيار ملي پوشان اعزامي کشورمان در اين رقابت ها هستند که با هدايت محمدعلي قرائت در اين مسابقات شرکت خواهند کرد.
ملي پوشان روئينگ جوانان ايران قرار است در مواد تک نفره، دونفره و چهار نفره مسابقه به آب بزنند و مسابقه بدهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي