جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4461- تاریخ : 1398/07/18 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 ميز خبر 

مشهد، قهرمان رقابت هاي جودو قهرماني کشور
رقابت‌هاي قهرماني کشور نوجوانان پسر با قهرماني تيم خراسان رضوي به پايان رسيد.
سي و نهمين دوره رقابت‌هاي قهرماني کشور پسران نوجوان به ميزباني زنجان به مدت 2 روز برگزار شد.
در اين دوره از پيکار‌ها 230 جودوکار از 31 استان در قالب 33 تيم با يکديگر به رقابت پرداختند.
در پايان مبارزات اين دو روز تيم خراسان رضوي روي سکوي قهرماني ايستاد، تيم خراسان شمالي با سه طلا، سه برنز نايب قهرمان شد و خوزستان با يک طلا، يک نقره عنوان سومي را از آن خود کرد.مرکزي و فارس نيز به ترتيب چهارم و پنجم شدند.

مربي تيم‌ملي بوکس نوجوانان:
بوکسورهاي ايراني در قهرماني آسيا شانس مدال هستند
مربي تيم‌ملي بوکس نوجوانان با قدرداني از تلاش‌هاي فدراسيون بابت فراهم کردن شرايط لازم در اردوها و تمرينات براي حضور موفق در مسابقات قهرماني آسيا، گفت:‌ همه بوکسورهاي 10 وزن اعزامي از شانس کسب مدال برخوردار هستند.
مرتضي خفايي در گفت‌وگو با ايسنا، در خصوص آمادگي تيم‌ملي نوجوانان پيش از آغاز رقابت‌هاي قهرماني بوکس آسيا، اظهار کرد: اين مسابقات از 18 مهرماه به مدت هشت روز در امارات برگزار مي‌شود و خدا را شکر تيم‌ملي با آمادگي خوبي راهي اين مسابقات شده است.
وي ادامه داد: پوريا سعيدي‌اصلي و سيدعلي هاشمي‌نسب، دو خوزستاني تيم‌ملي ايران هستند که به همراه ديگر ملي‌پوشان از شرايط خوبي برخوردارند و اين اميد مي‌رود که بتوانند در رقابت‌هاي آسيايي بهترين عملکرد خود را نشان دهند.
مربي تيم‌ملي بوکس نوجوانان با قدرداني از تلاش‌هاي فدراسيون بابت فراهم کردن شرايط لازم در اردوها و تمرينات، گفت: با حمايت فدراسيون تمرينات خوبي را براي حضور در اين پيکارها پشت‌سر گذاشتيم و همه بوکسورهاي 10 وزن اعزامي، از شانس کسب مدال برخوردار هستند.خفايي خاطرنشان‌کرد: 43 کشور آسيايي در اين پيکارها حضور خواهند داشت که ازبکستان و قزاقستان از حريفان اصلي ما محسوب مي‌شوند، ضمن اين‌که هند نيز به تازگي تيم قوي‌اي شده است زيرا براي تيم‌هاي پايه از مربيان کوبايي استفاده کرده است.وي عنوان کرد: مسابقات قهرماني بوکس آسيا براي چهارمين بار است که برگزار مي‌شود و ايران دومين سال حضور در اين مسابقات را تجربه مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي