جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4459- تاریخ : 1398/06/09 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 ميز خبر 

جباري:
به خاطر سه ميليون نمي‌توانم روي نيمکت پرسپوليس بنشينم
سرمربي تيم فوتبال نوجوانان پرسپوليس گفت: به خاطر بدهي 3 ميليون توماني باشگاه به هيات فوتبال اجازه نشستن روي نيمکت تيم نوجوانان پرسپوليس را ندارم.
رضا جباري در گفت‌وگو با ايرنا، در مورد شرايط آکادمي اين باشگاه خاطر نشان کرد: ممکن است مسئولان باشگاه از دست من ناراحت شوند اما اين حرف من، حرف تمام افرادي است که در آکادمي پرسپوليس مشغول به کار هستند. مربيان تيم‌هاي پايه يازده ماه است که حقوقي دريافت نکردند از طرفي هيچ توجهي هم به آکادمي صورت نمي‌گيرد. من به عنوان سرمربي تيم نوجوانان پرسپوليس به خاطر طلب سه ميليوني به هيات فوتبال که باشگاه آن را پرداخت نکرده چند هفته است که نمي‌توانم روي نيمکت تيمم در بازي‌ها بنشينم.
جباري گفت: همه ما براي تيم‌هاي پايه پرسپوليس زحمت مي‌کشيم آن هم به اين خاطر که عضوي از خانواده پرسپوليس هستيم و خودمان را از خانواده باشگاه مي‌دانيم اما اينکه به خاطر سه ميليون نتوانم روي نيمکت تيمم بنشينم، نه در شان و شخصيت من است و نه باشگاه بزرگي مانند پرسپوليس.

اعزام تيم‌هاي تنيس روي ميز نوجوانان و جوانان به مسابقات قهرماني آسيا
تيم‌هاي تنيس روي ميز پسران و دختران ايران به منظور شرکت در مسابقات قهرماني نوجوانان و جوانان آسيا راهي مغولستان شدند.
اسامي نفرات تيم‌هاي اعزامي به شرح زير است:
تيم جوانان پسر: امين احمديان، علي‌اکبر شعاري، مهدي معدن‌کن و محمد موسوي
تيم نوجوانان پسر: محمدامين صمدي، نويد شمس و پرهام اشرفي
سرمربي تيم‌هاي پسران: ميعاد مکيف
مربي تيم‌هاي پسران: امير بخشي
تيم جوانان دختر: مليکا کرمي، شيما صفايي،کيميا رستمي با سرمربيگري آزاده سرافراز
تيم نوجوانان دختر: فائزه نصيرايي و الينا رحيمي با سرمربيگري نسيم رنجبر

جوانمردي:
مثبت شدن تست دوپينگ حسيني ما را شوکه کرد

سرمربي تيم وزنه‌برداري جوانان گفت: حدس و گمان من اين است امکان دارد پودر مکملي که محمد حسيني استفاده کرده آلوده به مواد نيروزا بوده باشد.
شاهو جوانمردي در گفت‌وگو با ميزان، در خصوص مثبت اعلام‌شدن تست دوپينگ محمد حسيني در مسابقات وزنه‌برداري جوانان جهان اظهار داشت: اين اتفاق ما را شوکه کرد. قبل از اعزام مسئولان فدراسيون وزنه‌برداري هر ماه آزمايش دوپينگ از تمام نفرات تيم مي‌گرفتند، برايم جاي تعجب دارد چطور با اين همه سخت‌گيري که ما براي وزنه‌برداران داشتيم، تست دوپينگ او مثبت اعلام شده است.وي ادامه داد: حدس و گمان من اين است، پودر مکملي که خودش استفاده کرده آلوده به مواد نيروزا بوده باشد. به هر حال اگر پودرهاي تيم ملي مشکلي داشت در آن صورت بايد تست ساير نفرات هم مثبت اعلام مي‌شد اما با توجه به منتفي‌شدن اين موضوع، مي‌توان پيش‌بيني کرد پودري که استفاده کرده آلوده باشد.
سرمربي تيم وزنه‌برداري جوانان در خصوص اينکه آيا مسئولان فدراسيون تصميمي براي اعتراض به اين موضوع دارند يا خير، توضيح داد: با مسئولان فدراسيون صحبت‌هايي را انجام خواهيم کرد و کنار آن هم آزمايش‌هاي نادو را بررسي خواهيم کرد تا اگر به اين نتيجه برسيم که اشتباهي رخ داده باشد، به اين مسئله اعتراض کنيم. در صورت تاييد دوپينگ حسيني، هم مدال اين ورزشکار پس گرفته خواهد شد و هم اينکه با محروميت چند ساله مواجه خواهد شد که اميدوارم چنين اتفاقي رخ ندهد. به عنوان يک مربي دوست ندارم اين وزنه‌بردار براي چند سال خانه‌نشين شود و ان‌شاءالله اين مشکل هر چه سريعتر ختم به خير شود.

آغاز اردوي تيم ملي بسکتبال جوانان
اردوي تيم ملي جوانان براي حضور در تورنمنت بين المللي تايلند از 10 شهريور در تالار بسکتبال آغاز مي شود.
اردوي آمادگي تيم ملي جوانان 2020 از بعدازظهر روز يکشنبه 10/6/98 لغايت بعدازظهر روز چهارشنبه 20/6/98 جهت اعزام به مسابقات بين المللي تايلند در سالن بسکتبال مجموعه ورزشي آزادي برگزار خواهد شد.
اسامي دعوت شدگان به شرح زير است:
1- اميرحسين يازرلو گلستان-کوچين آمل
2- نصرت يازرلو گلستان-کوچين آمل
3- محمد مهدي لک زايي گلستان-کوچين آمل
4-محمد هادي لک زايي گلستان-کوچين آمل
5- پارسا فلاح مازندران-کوچين آمل
6-متين آقاجان پور مازندران
7- عليرضا نقدي پور تهران-شمس
8- علي شهرياري تهران-آتشي
9- پيتر گريگوريان تهران-آتشي
10- سورنا عليزاده تهران-مهرام زيتون
11- روزبه ارغوان تهران
12- محسن مرادخاني تهران
13- محمدسينا واحدي تهران
14- جلال آقاميري تهران


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي