جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4458- تاریخ : 1398/05/20 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 پيروزي جوانان ايران مقابل ازبکستان
 پورموسوي: مي توانيم بهتر از اين باشيم 

سرمربي تيم ملي فوتبال جوانان پس از پيروزي ارزشمند برابر ازبکستان گفت: هرچند با شايستگي حريف قدرتمندمان را شکست داديم اما بازهم بايد کيفيت و عملکرد بهتري به نمايش بگذاريم.سيروس پورموسوي که شاگردانش در نخستين بازي تورنمنت کافا با نتيجه دو بر صفر ازبکستان را شکست دادند در گفتگو با سايت رسمي فدراسيون فوتبال اظهار داشت: ما در اين بازي نمايش خيلي خوبي داشتيم با اين وجود باور دارم که بايد از اين بهتر کار کنيم و از عملکرد بچه ها رضايت کامل نداشتم.
سرمربي تيم ملي جوانان اضافه کرد: درخصوص اين بازي بايد به سه مسئله اشاره کنم. اول اينکه هميشه اولين مسابقه سخت ترين بازي است و تيم تلاش مي کند به شرايط عادت کند، دوم اينکه تيم ما تجربه بازي زير نور را نداشت و خوشبختانه اين تجربه را با موفقيت پشت سر گذاشتيم همچنين تيم هاي آسياي ميانه برابر ما با قدرت بدني بسيار بالا، بازي فيزيکي و همينطور انگيزه قابل توجهي قرار مي گيرند که با اين وجود توانستيم ازبکستان را شکست دهيم.
پورموسوي همچنين گفت: به بچه ها خسته نباشيد مي گويم و بايد بگويم شروع بسيار خوبي در اين مسابقات داشتيم اما انتظار من اين است که غرق در اين پيروزي نشويم بلکه در هر بازي بهتر و با انسجام بيشتر عمل کنيم. خوشبختانه آناليز بسيار خوبي هم از تيم ترکمنستان داشته ايم و تلاش مي کنيم در دومين بازي بهتر عمل کنيم. توان فني و کيفيت بچه هاي ما به مراتب بالاتر است و مي توانند در بازي هاي بعدي رفته رفته هماهنگي بيشتري پيدا کنند.تيم ملي جوانان در دومين بازي تورنمنت کافا روز دوشنبه ساعت 17 برابر ترکمنستان قرار مي گيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
اگهي