جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4456- تاریخ : 1398/04/15 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 ورزش جوان و نوجوان 

نوازي:
مديران استقلال قرارداد 80 ميليوني جلوي من گذاشتند!

مربي تيم فوتبال جوانان استقلال به تشريح دلايل جدايي‌اش از اين تيم پرداخت و گفت که هر مديري به استقلال مي‌آيد فقط به فکر خودش و تيم بزرگسالان است.
محمد نوازي درباره دلايل کناره‌گيري‌اش از حضور در کادر فني تيم فوتبال جوانان استقلال اظهار داشت: به دليل بي‌توجهي، اهميت ندادن و دخالت‌هاي بي‌جا در آکادمي، تصميم گرفتم کنار بکشم. من آدم سالمي هستم و اين‌طوري نمي‌توانم کار کنم. اگر هم تا الان مانده بودم، به خاطر بچه‌هاي تيم بود. کار کردن در آکادمي‌هاي ايران فايده‌اي ندارد، چرا که پولي در کار نيست و کسي توجهي نمي‌کند.
وي افزود: من به همراه حنيف عمران‌زاده، حسين آشنا، محسن نيک‌سيرت، عليرضا لطيفي و رضا نصيري کادر خوبي تشکيل داده بوديم، اما اجازه کار کردن نمي‌دادند. قراردادها کم بود و نمي‌توانستم خيلي چيزها را تحمل کنم. من آدم سالم و پاکي هستم و احساس کردم نمي‌توانم اينجا کار کنم و با بچه‌ها خداحافظي کردم. ما نه بي‌احترامي کرديم و نه بي‌احترامي ديديم. از اميرحسين فتحي و علي خطير تشکر مي‌کنم. شايد اين ما هستيم که نمي‌توانيم در آکادمي کار کنيم و افراد ديگر بتوانند کار کنند. هر گروهي که مي‌آيد، بداند اين بچه‌ها فوتبال‌بلد هستند و فقط بايد آموزش ببينند. براي تک تک بچه‌هاي تيم آرزوي موفقيت مي‌کنم و از اين جدايي ناراحتم. ما در آکادمي خون دل خورديم و بدون هيچ مزدي کار مي‌کرديم، اما يکسري دوستان اذيت کردند و نتوانستيم ادامه دهيم. اميدوارم هواداران مرا ببخشند.
مربي تيم فوتبال جوانان استقلال در واکنش به اينکه گفته مي‌شود دليل کنار رفتن او رقم قرارداد پايين باشگاه بوده است، گفت: رقم قراردادم کم بود و قبول نکردم. مردم فکر مي‌کنند همه‌کاره باشگاه هستيم و در آکادمي استقلال پول ميلياردي مي‌گيريم. اين بازيکنان بزرگسال هستند که پول‌هاي ميلياردي مي‌گيرند که تازه برخي از آنها حق‌شان است، اما يکسري نه. مربيان نيز پول‌هاي خوبي مي‌گيرند، اما در بخش پايه‌ها خبري نيست. دو سال پيش قراردادم 100 ميليون بود که 50 ميليون کسر کردند و 50 ميليون دادند. امسال گفتند قراردادت 80 ميليون تومان باشد که قبول نکردم. با اين همه تجربه و بضاعت و هزينه‌هايي که از جيب کرديم، درست نبود چنين قراردادي را جلوي ما بگذارند. باشگاه 50 ميليارد هزينه مي‌کند، اما حاضر نيست يک ميليارد براي آکادمي خرج کنند! واقعاً متأسفم که هر مديري به استقلال مي‌آيد به فکر خودش و تيم بزرگسالان است. با اين اوصاف انتظار دارند از آکادمي بازيکن به تيم بزرگسالان تحويل بدهيم؟! البته دو سال پيش که در استقلال بوديم، نفراتي چون اميرحسين کارگر را تحويل داديم که اکنون با تيم بزرگسالان کار مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي