جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4454- تاریخ : 1398/03/13 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 ميز خبر 

زارع:
هدف ما قهرماني در مسابقات اردن خواهد بود

سرمربي تيم ملي تکواندو نوجوانان دختر گفت: هدف ما قهرماني در اردن و کسب سکوي اول تيمي است و براي رسيدن به اين هدف هر روز تلاش مي کنيم و دست از آن نمي کشيم.
ندا زارع، اظهار داشت: تيم ملي تکواندوي نوجوانان 30 و 31 تير در مسابقات قهرماني آسيا در اردن حضور خواهد داشت و تمرينات تيم ملي از 14 ارديبهشت آغاز شده و تا پيش از اعزام به اين رويداد ادامه خواهد داشت.
وي افزود: روند انتخابي بازيکنان بدين صورت بود که در رده سني نوجوانان يک دوره مسابقات آزاد داشتيم و پس از آن، برگزاري انتخابي درون اردويي بخش بعدي کار ما بود. در حال حاضر 15 تکواندوکار در اردو داريم و 10 هوگوپوش عازم مسابقات قهرماني آسيا مي شوند.سرمربي تيم ملي نوجوانان با اشاره به وضعيت مهلا مومن زاده و يلدا ولي نژاد گفت: مهلا و يلدا در مسابقات جهاني بزرگسالان در منچستر حضور داشتند و براي مسابقات اردن مي توانند به تيم ملي نوجوانان کمک کنند. آنها نيز براي انتخابي بعدي که تعيين کننده ترکيب نهايي اعزامي است حضور خواهند داشت و انتخابي با حضور 17 تکواندوکار برگزار مي‌شود.
زارع عنوان کرد: هم مهلا مومن زاده و هم يلدا ولي نژاد تجربه حضور در مسابقات بزرگسالان جهان و مسابقات نوجوانان جهان را دارند و حضور آنها نقطه قوت تيم ما است. تيمي در اختيار داريم که اغلب آن ها در مسابقات جهاني و آسيايي نونهالان حضور داشته اند و ساختار اصلي تيم را همان نفراتي تشکيل مي دهند که در مسابقات جهاني نوجوانان در تونس مسابقه دادند.

جوانان فرنگي کار ايران، قهرمان جام صربستان
تيم منتخب كشتي فرنگي جوانان كشورمان با كسب 7 مدال رنگارنگ قهرمان رقابت هاي كشتي فرنگي جام لوبومير ايوانوويچ صربستان شد.
رقابت هاي بين المللي کشتي فرنگي بزرگسالان، جام لوبومير ايوانوويچ گادزا در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار شد و در پايان تيم ايران با 2 مدال طلاي وحيد دادخواه در وزن 97 کيلوگرم، علي اکبر يوسفي در وزن 130 کيلوگرم، 2 مدال نقره محمدرضا ناقوسي در وزن 77 کيلوگرم، ابوالفضل سيد مهدوي در وزن 97 کيلوگرم و
3 مدال برنز ميلاد رضا نژاد حسينوند در وزن 60 کيلوگرم، محمدرضا مختاري در وزن 67 کيلوگرم و حسن فروزنده در وزن 87 کيلوگرم بعنوان قهرماني دست يافت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي