جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4438- تاریخ : 1398/01/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 ميز خبر 

پس از 2 سال و نيم کشمکش؛
آنجلينا جولي و برد پيت رسما جدا شدند
2 بازيگر مشهور سينماي جهان که جدايي‌شان مدت‌ها خبرساز شده بود، به صورت رسمي از هم جدا شدند.
به گزارش مهر به نقل از پيپل، در حالي که بيش از 2 سال و نيم از آغاز روند جدايي زوج مشهور برنجلينا مي‌گذرد، سرانجام پرونده طلاق آنها در دادگاه نهايي شد.
دادگاهي در لس‌آنجلس حکم داد که جولي 43 ساله و پيت 55 ساله اکنون به عنوان افرادي مجرد شناخته مي‌شوند.
اين به آن معناست که آنها اکنون رسماً مجرد شناخته مي‌شوند و حق ازدواج مجدد را دارند اما هنوز درباره برخي مسائل مالي بايد رأي دادگاه صادر شود.اين در حالي است که هر 2 نفر آنها بر اين تاکيد دارند که بهترين شرايط براي فرزندانشان در نظر گرفته شود. فرزندان آنها شامل مدوکس 17 ساله، پکس 15 ساله، زهرا 14 ساله، شيلو 12 ساله و دوقلوهاي 10 ساله ويوين و کناکس هستند.
پيت و جولي با بازي در فيلم «خانم و آقاي اسميت» در سال 2005 با هم آشنا شدند و اندکي بعد زندگي مشترکشان را شروع و سال 2014 به صورت رسمي ازدواج کردند. آنها در سپتامبر 2016 راهي دادگاه شدند تا از هم جدا شوند. جولي تقاضاي طلاق کرده بود و اختلافات غيرقابل حل را دليل اين جدايي خوانده بود.
از آن زمان پرونده اين زوج بارها در دادگاه مطرح شد تا مسائل مربوط به حضانت و مسائل مالي حل و فصل شود. در ژوئن 2018 نيز دادگاه برنامه ملاقات پيت با فرزندانش را تعيين کرد. اين برنامه شامل حال مدوکس نمي‌شد چون از نظر دادگاه او به سني رسيده است که بتواند درباره ديدار با پدرش خودش تصميم بگيرد.
در نوامبر 2018 اين زوج درباره حضانت به توافق رسيدند و از آن زمان همه مسائل حقوقي آنها به صورت خصوصي جلو رفت. پيشتر گفته شده بود طلاق آنها تا پايان سال 2019 نهايي مي‌شود.

«دزد شادي‌ها»؛ نخستين تئاتر پليسي ژانر کودک
کارگردان نمايش عروسکي «دزد شادي‌ها» عنوان کرد: اين نمايش براي نخستين بار در ژانر پليسي و سريالي براي کودکان ساخته شده است و ارديبهشت ماه به اجرا درخواهد رسيد.
علي قناديان‌پور، کارگردان نمايش عروسکي «دزد شادي‌ها»که از چهارم ارديبهشت ماه آغاز شود، در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: اين نمايش کاملا موزيکال و براي نخستين با در ژانر پليسي براي کودکان است.وي با اشاره به اينکه موضوع نمايش هم طوري کار مي‌شود که به صورت سريالي، بخش دوم آن هم به زودي آماده بشود، گفت: در اين عرصه هم تا به حال کار کودک دو قسمتي نداشتيم.
قناديان‌پور همچنين اظهار داشت: نمايشنامه «دزد شادي‌ها» به نويسندگي سمانه آستين فشان درباره شهري است که در آن عروسک‌ها به سرقت مي‌روند، کارآگاه و دستياري نيز در آن به دنبال عروسک‌ها هستند. شخصيتي به نام «زعفران» در شهر وجود دارد که مدارک همه عليه او است اما در واقع دزد او نيست و دزدها فرار مي‌کنند و عروسک‌ها پس گرفته مي‌شوند، بخش دوم نمايش بعدتر در اين زمينه ساخته خواهد شد.
وي اسامي کاراکترهاي نمايش را زعفران، گشنيز، فرفره و ديگر عروسک‌ها به شمار آورد.اين کارگردان تئاتر در ادامه افزود: بازيگران نمايش حامد شايسته، شيدا باباتبار، ستايش شانه‌اي، امير ارشام منتظري، مشکات فرجام، محسن بشير، محمد بشير، ايليا يوسف نژاد، زهرا جعفري، محمد هادي قديمي و تهيه کننده محمد رحيمي و ناصر جعفري هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون