جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4438- تاریخ : 1398/01/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (سه شنبه)

 ميز خبر 

دعوت 22 بسکتباليست به اردوي تيم ملي جوانان
22 بسکتباليست به اردوي تيم ملي جوانان دعوت شدند.
اردوي آمادگي تيم ملي بسکتبال جوانان از 27 تا 30 فروردين در استان مازندران برگزار خواهد شد. اسامي دعوت شدگان به اين اردو شرح زير است:
ابوالفضل اعتمادي خراسان رضوي
عليرضا جعفري خراسان رضوي
امير حسين يازرلو گلستان
نصرت يازرلو گلستان
مهدي لک زايي گلستان
هادي لک زايي گلستان
عطا افشاري اردبيل
امير محمد پرويزي اصفهان
شادفر کرمي اصفهان
رضا ملک دوست گيلان
رضا فريد گيلان
سورنا عليزاده تهران
پيتر گريگوريان تهران
رضا حميدي نيا تهران
علي شهرياري تهران
محمد جواد ملکي تهران
بهنام جمعه زاده تهران
محمدمهدي رحيمي تهران
عليرضا نقدي پور تهران
پوريا تقي زاده تهران
پارسا فلاح مازندران
محمد امين دهقان زاده هرمزگان
کادر فني:مجيد کرمعلي ناظر سرپرست
رضا نوري سرمربي.

برگزاري مسابقات فوتسال زير 20 سال آسيا در تبريز
مسابقات فوتسال زير 20 سال آسيا با شرکت 12 تيم در سالن پورشريفي تبريز برگزار مي‌شود.به گزارش ايسنا، نشست هماهنگي مسئولان برگزاري مسابقات فوتسال زير 20 سال آسيا با نمايندگان کنفدراسيون آسيا، جهت برگزاري هرچه بهتر اين رويداد برگزار شد.در اين نشست، تمامي زوايا و ملزومات برگزاري اين مسابقات مورد بحث و بررسي قرار گرفت و براي رفع نواقصات تصميمات لازم اتخاذ شد.جانسون نماينده کنفدراسيون آسيا در اين جلسه، استان آذربايجان شرقي و علي‌الخصوص تبريز را داراي امکانات کافي براي برگزاري مسابقات دانست و گفت: کلانشهر تبريز با وجود اين امکانات، جزو معدود شهرهاي دنيا است که توان برگزاري اين مسابقات را دارد.وي امکانات موجود در شهر تبريز را حتي بيشتر از شهرهاي بزرگي در دنيا همچون بوينس آيرس ارزيابي کرد.گفتني است، نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا از روز جمعه هفته گذشته در تبريز حضور دارند و تمامي امکانات اين شهر را براي برگزاري اين دوره از مسابقات بازديد و ارزيابي کرده‌اند.

تاثير شرايط اقتصادي در برنامه‌هاي تيم ملي واترپلو
سرمربي تيم‌ملي واترپلو با ابراز ناراحتي از کمبود بازي‌هاي تدارکاتي براي تيم ملي مي‌گويد که شرايط اقتصادي کشور را درک مي کنيم.دور جديد اردوهاي تيم ملي واترپلو براي حضور در انتخابي المپيک 2020 توکيو برگزار شد که الکساندر چيريچ پس از اتمام تمرين در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره شرايط تيم ملي صحبت کرد.او در مورد برنامه‌هاي تمريني تيم ملي گفت: «فعلاً در حال تمرين و آموزش قوانين جديد واترپلو به بازيکنان هستيم و اگر بازي‌هاي يک ماه اخير را ببينيد سرعت بازي‌ها سريع‌تر شده و به همين دليل نياز است تغييرات زيادي را در جريان فني تيم ايجاد کنيم. از طرفي هم شرايط شخصي بازيکنان را داريم که بايد جوابگوي زندگي نرمالشان باشند چون شرايط ورزش ما پاسخگوي نيازهاي معمول آنها نيست.»
چيريچ ادامه داد: «از آنجايي که من در ايران هستم پس کشور من نيز ايران است. متأسفانه در کشور ما (ايران) شرايط واترپلو به گونه‌اي است که درآمدزايي ندارد و از همين رو محور اصلي ملي‌پوشان واترپلو نيست و آنها دنبال شغل هستند. کشور ما ايران در شرايط سخت اقتصادي قرار دارد و شرايط مالي قبل را نداريم که کار را سخت‌تر مي‌کند.»او در پاسخ به اين سوال که آيا درخواست بازي دوستانه را به فدراسيون داده است؟ نيز گفت: «قطعاً درخواست بازي تدارکاتي داشته و دارم ولي شرايط اقتصادي سخت است. ما الان تنها اردو و بازي تدارکاتي سنگاپور را پيش رو داريم که بهتر است با تيم‌هاي بيشتري بازي کنيم. با اين حال بايد حداقل‌ها را رعايت کنيم چون حريفان ديگر در آسيا خيلي جلوتر ما هستند.»

آغاز اردوي تيم ملي بسکتبال سه نفره مردان
بسکتباليست هاي تيم ملي سه نفره، وارد اردوي تدارکاتي مي شوند.اردوي آمادگي تيم بسکتبال سه نفره آقايان، از امروز در سالن بسکتبال آزادي زير نظر محمد کسايي‌پور آغاز مي‌شود و تا چهارشنبه 4 ارديبهشت ادامه دارد. اسامي دعوت شدگان به اردو، اين شرح است:
دانيال تحويليان اصفهان
اميررضا دري بوشهر
امير حسين آذري تهران
امير صديقي تهران
محمد اوجاقي تهران
شايان پورکاوه چهارمحال و بختياري
ابراهيم بيگي چهارمحال و بختياري
نويد خواجه زاده خراسان رضوي
شاهين مقدم زنجان
مهدي هلي چي خوزستان
محسن عابدي کرمان
وحيد اسلامي کرمان
امير حسين يار احمدي لرستان/عباس آقا باقري مرکزي
علي الله وردي فارس/رضا نادري فارس.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون