جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4427- تاریخ : 1397/12/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 تيم ملي را در مسير المپيک تنها نگذاريم
 همه ايران، حامي تيم ملي فوتبال اميد  

تيم ملي فوتبال اميد ايران براي حضور در مرحله نخست رقابت هاي انتخابي المپيک 2020 در تهران آماده مي شود؛ گام نخست در مسير تاريخ سازي با تکيه بر امتياز ميزباني.کمتر از يک هفته به آغاز بازي هاي تيم اميد در مرحله مقدماتي انتخابي المپيک توکيو باقي مانده و جوانان تيم زلاتکو کرانچار براي حضور در آزموني سخت آماده مي شوند. در اين بين، نمي توان از نقش کليدي هواداران فوتبال در اين مسابقات چشم پوشي کرد.
اميدهاي فوتبال ايران در تهران و ورزشگاه آزادي به حمايت پرشور هواداران فوتبال و استفاده حداکثر از امتياز ميزباني اميد دارند. زمان بندي رقابت ها و انجام بازي هاي در ايام آغازين فروردين ماه شايد باعث کاهش تعداد تماشاگران در اين مسابقات شود اما از سوي ديگر همين امکان مي تواند يک فرصت بي سابقه براي جذب گردشگردان نوروزي پايتخت در اين فرصت قابل توجه باشد.
نبايد فراموش کرد که شاگردان کرانچار در اين گروه کار آساني در پيش ندارند و نبايد در ورزشگاه خانگي خودشان با سکوهاي خالي از تماشاگر روبرو شوند. حمايت پرشور تماشاگران مي تواند براي اميدهاي فوتبال ايران دلگرم کننده و نقطه قوتي در اين بازي هاي حساس، خصوصا مسابقه نهايي برابر عراق تلقي شود.اميدواريم که اميدهاي فوتبال ايران با حمايت اهالي فوتبال و تماشاگران پرشور در ورزشگاه خانگي، با اقتدار جواز صعود به مرحله نهايي را کسب کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون