جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4424- تاریخ : 1397/12/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 برپايي همايش ادبي آهنگ بهاران در اراک  

در آستانه بهار و به مناسبت هفته منابع طبيعي همايش ادبي آهنگ بهاران با همکاري منابع طبيعي و حضور مديران و مسولان استان و اعضاي مراکز فرهنگي‌هنري اراک، سنجان، مهاجران و داود آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان مرکزي اين همايش به همت آفرينش‌هاي ادبي استان و همکاري اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري با حضور صمدي مدير کل منابع طبيعي، قناتي رييس اداره منابع طبيعي، اکبري رييس اداره آموزش ترويج مشارکت مردمي، گراوند معانت حفاظت و حمايت، براتي رييس حراست اداره کل، مرادي معاون فني، قنبري مدير کل کانون و جمعي از مسوولين و اعضا در سالن سينماي کانون همزمان با روز درختکاري برگزار شد.
در ابتداي برنامه جهانبخش قنبري مدير کل کانون در خصوص اين روز گفت: درخت يکي از زيباترين مظاهر خلقت و جلوه اي از تجليات آفريدگار عالم است. حفظ محيط‌زيست وظيفه حياتي تک تک افراد جامعه است و تعلل و سهل‌انگاري در قبال آن خسارات جبران‌ناپذيري براي حيات کره زمين و نيز نسل‌هاي فعلي و آينده را به‌دنبال دارد.
در ادامه شعر خواني اعضاي برگزيده انجمن‌هاي ادبي، قصه گويي محمود محمدي، پخش پويا نمايي اعضاي کانون با موضوع منابع طبيعي، برنامه طنز توسط اعضاي پسر، اجراي نمايش قالدي ناقالدي و رشکي و ماستي کار اعضاي مرکز فرهنگي‌هنري داود آباد، اهداي هديه به اعضاي برگزيده در جشنواره‌ها و در نهايت کاشت نهال در محوطه کانون برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون