جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4424- تاریخ : 1397/12/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 ميز خبر 

معرفي کادر فني تيم ملي واليبال جوانان پسر
اعضاي کادر فني تيم ملي واليبال جوانان پسر مشخص شدند.
بر اساس حکم افشين داوري، سرپرست فدراسيون واليبال، اکبر محمدي سرپرست تيم جوانان ايران است و بهروز عطايي سرمربي اين تيم خواهد بود که خود را براي مسابقات جهاني آماده مي کند.
ليست کامل اعضاي تيم واليبال جوانان ايران به شرح زير است:
اکبر محمدي (سرپرست)
بهروز عطايي (سرمربي)
مسعود آرمات، عليرضا طلوع کيان (مربي)
حسين کاظمي، وحيد صادقي (کمک مربي)
حسين خورياني، امين علي اکبري (آناليزور)
بهمن تاروردي (بدنساز)
محمود محمدي (ماساژور).

فني‌ترين تکواندوکار جام کوثر:
هدفم حضور در مسابقات جهاني است
فني‌ترين بازيکن جام کوثر گفت: به دست آوردن اين عنوان را مديون آرامشم در ميدان هستم چرا که سعي کردم مبارزاتم را مديريت کرده و بي فکر کاري انجام ندهم.
در پايان چهاردهمين دوره ليگ تکواندوي جوانان و بزرگسالان زنان (جام کوثر)، يلدا ولي‌نژاد موفق شد عنوان فني‌ترين بازيکن را کسب نمايد.
وي در گفت‌و‌گو با سايت فدراسيون تکواندو اظهار داشت: واقعا سطح فني مبارزات با رده‌سني نوجوانان متفاوت بود و رقابت‌هاي سنگيني را پشت سر گذاشتم.
موفق شدم بدون باخت و با کسب 110 امتياز فني‌ترين بازيکن «جام کوثر» لقب بگيرم. بسيار خوشحالم که توانستم اين عنوان را کسب نمايم و به دست آوردن اين مهم را مديون آرامشم در ميدان هستم چرا که سعي کردم مبارزاتم را مديريت کرده و بي فکر کاري انجام ندهم.
ولي نژاد خاطرنشان کرد: مبارزات روز پاياني ليگ حکم رقابت‌هاي انتخابي را داشت و تمام تکواندوکاران به دنبال اثبات توانايي‌هاي خود بودند. خدا را شکر موفق شدم جواز حضور در اردوي تيم‌ملي را کسب نمايم و تمام تلاشم را مي‌کنم تا بتوانم در ترکيب اعزامي به مسابقات جهاني 2019 باشم.

حسين عبدي سرمربي تيم ملي نوجوانان مي‌شود
به زودي حسين عبدي به عنوان سرمربي جديد تيم ملي فوتبال نوجوانان تمرينات اين تيم را آغاز خواهد کرد تا تيم زير 16 سال پسران ايران را براي حضور در بازي هاي مقدماتي جام ملتها آماده کند.
پيش از اين هدايت تيم برعهده عباس چمنيان بود که يک دوره بسيار موفق در تيم ملي نوجوانان داشت و يک دوره ناموفق. او به همراه تيم ملي نوجوانان در جام ملت ها بر سکوي دوم ايستاد و در جام جهاني تا مرحله يک چهارم نهايي پيش رفت اما در دور دوم تيم او در مرحله گروهي جام ملت ها حذف شد.
حسين عبدي در يکي دو سال اخير به عنوان مشاور فني در تيم هاي ملي فوتبال بانوان مشغول به کار بود. انتخاب حسين عبدي به عنوان سرمربي تيم ملي نوجوانان از سوي کميته فني فدراسيون فوتبال صورت گرفته و به زودي اين خبر به طور رسمي اعلام مي شود.

آغاز اردوي آزادکاران جوان از 18 فروردين
بعد از برگزاري مسابقات انتخابي تيم ملي کشتي آزاد جوانان، اردوي آماده سازي اين تيم از 18 فروردين آغاز خواهد شد.
رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي آزاد جوانان هفته گذشته به انجام رسيد و نفرات برتر اوزان دهگانه مشخص شدند.
استارت تمرينات اين تيم براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا و جهان از روز 18 فروردين ماه در تهران زده خواهد شد.
به گفته محمد طلايي، اين تيم پيش از آسيايي در دو جام
بين المللي شاهد و همچنين روماني شرکت خواهد کرد.اين در حالي است که هم اکنون اميرمحمد يزداني و عباس فروتن که شرايط سني‌شان به جوانان مي‌خورد، در اردوي اميدها به سر مي‌برند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون