جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4424- تاریخ : 1397/12/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 برترين آزادکاران نوجوان کشور معرفي شدند 

رقابت هاي کشتي آزاد قهرماني نوجوانان کشور با معرفي نفرات برتر در رشت پايان يافت.
در اين دوره از رقابت ها، 173 کشتي گير در قالب 28 تيم از 26 استان کشور حضور داشتند که به مدت دو روز در مجموعه ورزشي شش هزار نفره شهداي رشت و در 10 وزن با هم به رقابت پرداختند. در پايان اين رقابت ها و در وزن 45- کيلوگرم، علي عرب و ياسين رضايي هر دو از مازندران به ترتيب عناوين قهرماني و نايب قهرماني را کسب کردند ، احمد محمدنژاد جوان از خراسان رضوي و محمد امين صفرپور از فارس به طور مشترک سوم شدند.
در رقابت هاي وزن 48- کيلوگرم، پوريا کاظمي از مازندران عنوان نخست را به خود اختصاص داد ، رحمان عموزاده ديگر کشتي گيران استان مازندران دوم شد، ميلاد رزمي از آذربايجان شرقي و حسين جاهدي از گلستان به طور مشترک روي سکوي سوم ايستادند.
همچنين در پايان رقابت هاي وزن 51- کيلوگرم علي قلي زادگان از تهران قهرمان شد ، مجتبي سلطان زاده از مازندران در مکان دوم قرار گرفت ، محمد علي عموزاده از مازندران و مهدي توکلي تبار از خراسان رضوي سوم شدند.
در رقابت هاي وزن 55- کيلوگرم مهدي ويسي و جواد جوادي هر دو از مازندران به ترتيب در مکان هاي اول و دوم اين وزن قرار گرفتند ، محمدامين خسروي از کرمانشاه و معين قاسمي از گيلان نيز به طور مشترک سوم شدند.
در پايان رقابت هاي وزن 60- کيلوگرم نيز عرفان الهي از مازندران به مقام قهرماني دست يافت ، اميرحسين حسن زاده از تهران عنوان دوم را کسب کرد، ابراهيم اصغر بيجن آبادي از تهران و محمد بخشي از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
در رقابت هاي وزن 65- کيلوگرم ، دانيال کاشي از مازندران مقام نخست اين وزن را به خود اختصاص داد، بهزاد سلمان نژاد از تهران عنوان نايب قهرماني را کسب کرد، حميدرضا آقايي از توابع تهران و رضا مقدسي از خراسان رضوي به طور مشترک در مکان سوم قرار گرفتند.
در وزن 71- کيلوگرم نيز اميرمهدي حسيني از مازندران روي سکوي قهرماني ايستاد و عنوان قهرماني را کسب کرد، مرتضي جعفرزاده از تيم توابع تهران دوم شد، احسان قنبري از البرز و ابوالفضل ولي پور از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
در رقابت هاي وزن 80- کيلوگرم اميرحسين فيروزپور از مازندران موفق شد مقام قهرماني را کسب کند، حسين نوري از تهران در مکان دوم قرار گرفت، اميرعلي آذرپيرا از تهران و مهدي حاجيلوئيان از همدان به طور مشترک سوم شدند.
در وزن 92- کيلوگرم سهيل يوسفي از خراسان رضوي به مقام قهرماني رسيد ، محمدرضا حسينيان از مازندران دوم شد، علي جعفري از البرز و مبين عظيمي از کردستان نيز به طور مشترک در مکان سوم قرار گرفتند.
همچنين در وزن 110 کيلوگرم، مصطفي طغاني از خراسان رضوي عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد، سالار حبيبي از تهران دوم شد ، اميرحسين شعاعي از تهران و ابوالفضل رستم پور از گيلان به طور مشترک روي سکوي سوم قرار گرفتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون