جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4424- تاریخ : 1397/12/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 کرانچار:
 باشگاه سايپا از توافقات ما فاصله گرفت 

سرمربي تيم ملي فوتبال اميد گفت: براي همکاري با باشگاه ها آماده بوديم اما سايپا از توافقات ما فاصله گرفت.
زلاتکو کرانچار در حاشيه تمرين تيم ملي اميد در مورد دغدغه هايش در فاصله کم باقي مانده تا اولين بازي در راه مقدماتي المپيک 2020 صحبت کرد.
گزيده صحبت هاي سرمربي تيم ملي اميد را بخوانيد:
* ما براي همکاري مناسب با باشگاه‌ها آماده بوديم و به دنبال رضايت دو طرف بوديم، اما سايپا يک مقدار از توافقات فاصله گرفت و ذوب‌آهن و پديده هم از اين موقعيت استفاده کردند. حداقل اگر قرار نيست اين بازيکنان در اختيار ما باشند، در تيم‌هاي خود بازي کنند.
*ما فقط قرار است يک بازي دوستانه در تاريخ 26 اسفند مقابل سوريه داشته باشيم. ساير بازيکنان با ما تمرين مي‌کنند و از اين نظر نگران نيستيم و با تمام آمادگي به مصاف رقبا در انتخابي المپيک مي‌رويم. همه‌ي 30 بازيکن بايد اينجا باشند و فقط يک مشکل داريم که آن هم مصدوميت يونس دلفي است و بايد اين بازيکن را به خوبي آماده کنيم تا حتي اگر براي يک مسابقه هم شده، کنار ما حضور داشته باشد. از طرفي اللهيار صيادمنش هم متأسفانه مصدوم شد و با هماهنگي زير نظر کادر پزشکي خوب باشگاه استقلال خودش را آماده مي‌کند و با توجه به نوع مصدوميتش، درهاي تيم اميد را براي صيادمنش باز مي‌گذاريم تا به ما اضافه شود.
*هم‌اکنون با کميته ملي المپيک و فدراسيون فوتبال تعامل خوبي داريم. در رأس اينها با آقاي تاج، رئيس فدراسيون فوتبال و آقاي ساکت به عنوان رئيس سازمان تيم‌هاي ملي همکاري داريم. قرار است از 26 اسفند ماه هم در زمين شماره 2 مرکز ملي فوتبال تمرينات خود را ادامه دهيم و امکانات لازم در اختيار ما باشد. اميدوارم بتوانيم بازي‌هاي‌مان را نيز در ورزشگاه آزادي انجام دهيم. از طرفي مسئولان در حال ترميم چمن ورزشگاه پاس قوامين هستند اما همين که از 26 اسفند ماه قرار است در زمين شماره دو تمرين کنيم، براي ما خوب است.
* محمد سلطاني‌مهر، اميد دره، اميرحسين حسين‌زاده و ابوالفضل جلالي در تمام مسابقات دوستانه ما حضور داشتند. نبود آنها در مقطع فعلي ماهيت تيم بودن ما را نمي‌گيرد. البته در روزهاي آخر اردو آنها با تيم تطابق پيدا کرده و با شرايط تيمي به‌روز مي‌شوند. تنها نگراني ما اين است که خدايي نکرده بازيکني مصدوم شود که اميدوارم اين اتفاق رخ ندهد.
*به اندازه کافي بازي دوستانه داشته‌ايم و اگر 26 اسفند با سوريه بازي کنيم، کفايت مي‌کند که با آمادگي به مسابقات انتخابي المپيک برويم. آمادگي ما مطلوب است و در خطوط تيمي توانستيم به خوبي بازيکنان را هماهنگ کنيم و جايگزين‌ها هم مشخص هستند. فقط اميدوارم دستوراتي که به بازيکنان مي‌گوييم و مسائلي که در مورد بازي‌هاست به خوبي اجرا کنند. بازيکنان بايد در مسابقات خود را نشان دهند و ما اميدواريم. ما براي بازي با يمن و ترکمنستان هم انگيزه لازم را داريم و مقابل آنها انگار مقابل عراق بازي مي‌کنيم که قوي‌ترين تيم گروه ماست.
*درست است که بايد تا جايي که مي‌توانيم از ورزشگاه آزادي مراقبت کنيم، اما بايد اين اجازه را هم بدهند که ما اينجا بازي کنيم. پول نبايد در اولويت باشد، چون اينجا ورزشگاه ملي است. طبيعتاً اميدواريم که هواداران از تيم اميد استقبال کنند چون اين بازيکنان آينده فوتبال ايران هستند. من آنها را دعوت مي‌کنم که از ما حمايت کنند و با اتحاد خود به ما روحيه بدهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون