جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4418- تاریخ : 1397/12/16 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(پنجشنبه)

 ميز خبر 

معرفي اعضاي کادر فني تيم ملي واليبال نوجوانان
پس از نشست افشين داوري با محمد وکيلي سرمربي تيم ملي واليبال نوجوانان، اعضاي کادر فني اين تيم مشخص شدند.
در نشست افشين داوري، سرپرست فدراسيون واليبال با محمد وکيلي سرمربي تيم ملي نوجوانان، در خصوص برنامه هاي سال آينده تيم ملي واليبال نوجوانان تصميم گيري شد. در اين نشست حضور در جام جهاني کوچک به ميزباني ايتاليا در فروردين 98 تصويب شد و در اولين رويداد سال آينده شاگردان وکيلي به مصاف قدرت هاي جهان مي روند.
ديدار با روسيه در فاصله يک ماه مانده به مسابقات نيز از ديگر برنامه هاي نوجوانان خواهد بود که در آينده اي نزديک ميزبان اين اردوي مشترک مشخص خواهد شد. با توافق دو تيم محل برگزاري اردوي دو تيم ايران و روسيه اعلام مي شود.
در اين جلسه تمامي برنامه هاي نوجوانان تا پايان مسابقات جهاني به سرپرست فدراسيون ارائه شد و افشين داوري حمايت همه جانبه فدراسيون در راه موفقيت نوجوانان را اعلام کرد. در پايان، کادر فني تيم نوجوانان براي مسابقات جهاني قطعي شد که اسامي اعضاي آن به شرح زير است:
محمد منصوري (سرپرست)
محمد وکيلي (سرمربي)
غلامرضا مومني مقدم (مربي)
حميد جعفرزاده (مربي)
مهران زارع (کمک مربي)
ياشار جوادي (کمک مربي)
رضا نصيري (پزشک)
مهدي خباز (بدنساز)
امين شاکري (آناليزور)
مهرداد سعادت مهر (فيزيوتراپ).

آغاز اردوي تيم ملي وزنه برداري جوانان
وزنه برداران جوان تيم ملي وارد اردوي تدارکاتي مي شوند.
دور جديد تمرينات تيم ملي وزنه برداري جوانان براي حضور در مسابقات جهاني فيجي، از امروز با حضور 18 وزنه بردار در کمپ تيم هاي ملي آغاز مي شود.
شاهو جوانمردي و شهروز قرباني نيز به عنوان مربيان اين مرحله تمرينات اردونشينان را تا روز 28 اسفندماه زير نظر خواهند داشت.
اسامي 18 وزنه بردار حاضر در اردو به شرح زير است:
حسين نجفي، نيما نعمتي، حسين سلطاني و امير عزيزي (زنجان)
ابوالفضل جمعه پور، افشين طاهري حاجي وند (خوزستان)
عليرضا لطفي (ايلام)
روح الله بيرانوند و حسين ساکي (لرستان)
محمد حسيني (آذربايجان شرقي)
مهدي حياتي (کرمانشاه)
اسحاق ذعاب (بوشهر)
عليرضا کاردانيان (کردستان)
عليرضا يوسفي و امير محمد رحيمي (مازندران) آرمين عباسي، علي قاسمي (اردبيل)
ابوالفضل موسوي (فارس) .

سرمربي تيم ملي بوکس جوانان:
احتمال دارد يک اردوي مشترک با آذربايجان داشته باشيم
سرمربي تيم ملي بوکس جوانان کشورمان گفت: ما يک تيم متحد هستيم و براي موفقيت بوکسور‌هاي جوان کشورمان تلاش مي‌کنيم.
تيم بوکس جوانان ايران اين روز‌ها در سکوت و دور از حواشي در حال سپري کردن اردوي آمادگي است و کادر فني اين تيم متشکل از اميد رشيد، جاسم دلاوري، مسعود شيباني و ولي‌الله صالح‌نيا عملکرد بوکسور‌هاي جوان کشورمان را زير نظر
دارند.
اميد رشيد سرمربي تيم بوکس جوانان در گفت‌وگو با ميزان، در خصوص برگزاري رقابت‌هاي درون اردويي اين تيم اظهار داشت: 10 مسابقه انتخابي درون اردويي را برگزار کرديم و تعداد اردونشينان را از 25 به 18 نفر کاهش داديم. قرار است در رقابت‌هاي کمربند قهرماني که در رودهن برگزار مي‌شود هم حضور داشته باشيم تا بوکسور‌هاي خود را محک بزنيم.
وي افزود: اردوي تيم بوکس جوانان تا 23 اسفند ادامه خواهد داشت و به احتمال فراوان يک روز پيش از پايان اردو يک انتخابي درون اردويي ديگر برگزار خواهيم کرد.
سرمربي تيم بوکس جوانان در پاسخ به اين سوال که آيا اردوي تدارکاتي بين‌المللي براي اين تيم در نظر دارد، تصريح کرد: رايزني‌هايي از طريق برخي دوستانم با کشور جمهوري آذربايجان انجام داديم و احتمال دارد 12 فروردين براي برپايي يک اردوي مشترک عازم باکو شويم. اگر مي‌خواهيم در رقابت‌هاي قهرماني آسيا موفق باشيم، بايد اردو‌هاي مشترک و تورنمنت‌هاي تدارکاتي خوبي برگزار کنيم.
رشيد در خصوص کادر فني تيم بوکس جوانان خاطرنشان کرد: يک بزرگتر به اسم ولي‌الله صالح‌نيا در کنار تيم ما است و جاسم دلاوري و مسعود شيباني هم به عنوان مربي با تمام وجود کار مي‌کنند. ما يک تيم متحد داريم و براي موفقيت بوکسور‌هاي جوان کشورمان تلاش مي‌کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون