جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4374- تاریخ : 1397/10/22 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(شنبه)

 ميز خبر 

نمايش فيلم کوتاه «بدل» در آمريکا
فيلم کوتاه "بدل" به کارگرداني روناک جعفري درجشنواره بين المللي فيلم ايرواين در آمريکا پذيرفته شد.
به گزارش ايلنا، فيلم کوتاه "بدل" به کارگرداني روناک جعفري در بخش رقابتي هشتمين جشنواره بين المللي فيلم ايرواين در آمريکا به نمايش درمي آيد.اين جشنواره از 22 تا 28 مارچ با هدف کشف استعدادهاي ناشناخته، در شهر کاليفرنيا برگزار مي‌شود و همه ساله افراد زيادي از هاليوود در اين جشنواره شرکت مي‌کنند.

براي نخستين‌بار؛
حضور «آل‌پاچينو» در يک سريال تلويزيوني
بازيگر سرشناس سينماي آمريکا قرار است در سريالي براي نخستين‌بار در طول کار حرفه‌اي خود ظاهر شود.به گزارش مهر به نقل از ورايتي، آل پاچينو در حال امضاي قراردادي براي بازي در يک سريال درام به نام «شکار» است.وي پيشتر در ميني‌سريال‌هاي تلويزيوني «فرشتگان در آمريکا» و «افسانه پدرخوانده» بازي کرده بود. با اين حال وي که براي نقش‌آفريني در نقش‌هاي به يادماندني تاريخ سينما چون «پدرخوانده»، «سرپيکو»، «بعدازظهر سگي» و «بوي خوش زن» شناخته مي‌شود، هرگز تاکنون در سريالي تلويزيوني نقش‌آفريني نکرده بود.«شکار» درباره گروهي از شکارچيان نازي‌هاي قاتل است که در سال 1977 در شهر نيويورک زندگي مي‌کنند. کشف شده که شماري از افسران رده بالاي نازي در ميان مردم زندگي مي‌کنند و قصد دارند تا رايش چهارم را در آمريکا به راه بيندازند.

بازگشت «کيانو ريوز» به پرده سينماها
اکران فيلم سينمايي "کپي ها" ساخته "جفري ناکامانوف" با بازي "کيانو ريوز" آغاز شد.به گزارش سينماپرس، "کيانو ريوز" بازيگر مطرح سينماي هاليوود به تازگي در فيلم "کپي‌ها" به ايفاي نقش پرداخته است.علاوه بر کيانو ريوز، آليس ايو، جان اوريتز، امجي آنتوني، اميلي آلن ليند، نيشا هاتندي، امبر تاونسند، توماس ميدل ديچ، امبر ريورا و جفري هولمسن در فيلم سينمايي "کپي‌ها" به ايفاي نقش پرداخته اند.نگارش فيلمنامه اين اثر سينمايي را "چاد سنت جان" بر عهده داشته و در اين کار "استفان همل" وي را ياري کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون