جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4374- تاریخ : 1397/10/22 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(شنبه)

 ميز خبر 

آغاز تمرينات تيم ملي فوتسال زير 20 سال
فوتساليست هاي جوان تيم ملي وارد اردوي تدارکاتي شدند.
ششمين اردوي آماده سازي تيم ملي فوتسال زير 20 سال، از روز پنجشنبه در مرکز ملي فوتبال آغاز شد. در اين اردو نفرات زير، تحت هدايت حميد شانديزي تمرينات خود را پيگيري مي کنند:
علي سيفي، آرمين فرخي از آذربايجان غربي
حسين فروتن و حميدرضا نظري از اصفهان
محمد رئيسي، بهنام باحور از چهارمحال و بختياري
ابوالفضل عباسي و سيامک زرين قلم از خوزستان
محمدرضا حيدري و مهدي ايماني از زنجان
جواد حسيني از سمنان
آکو محمدي از قم
مهراب بيدراني از کرمان
سيد تقي مير حسيني و مهدي شيرسوار از گلستان
ميرعماد مدني از گيلان
حسن ميرزاده و مصطفي اولاد قباد از لرستان
سينا شور ميج و علي آهنگريان از مازندران
پژمان جمال پور از هرمزگان.

مسابقات تنيس تايلند
صعود نمايندگان ايران به مرحله نيمه نهايي
تنيسورهاي کشورمان موفق به صعود به مرحله نيمه نهايي رقابت هاي سطح 2 آسيا شدند.‌
رقابت هاي تنيس سطح 2 آسيا با پيروزي نمايندگان کشورمان و حضور در مرحله نيمه نهايي پيگيري شد.
در سومين روز اين بازي ها، درسا چراغي با نتيجه ( 0-6 و 0-6) در برابر حريفي از قرقيزستان به برتري رسيد و راهي نيمه نهايي شد. اميرعلي قوام با نتيجه ( 3-6 و 3-6) نماينده اردن را برد و اين بازيکن نيز به مرحله نيمه نهايي راه يافت و کسري رحماني ديگر نماينده بخش پسران با نتيجه ( 2-6 و 5-7) مغلوب نماينده نپال شد.
همچنين در بخش دو نفره تيم ايران با ترکيب اميرعلي قوام و کسري رحماني و با نتيجه 2 بر صفر در برابر تيمي از بوتان به پيروزي رسيد و راهي نيمه نهايي شد. در بخش تيمي دختران هم تيم ايران و لبنان با ترکيب درسا چراغي و ماريا بردي در برابر تيمي از قرقيزستان به پيروزي رسيد و به نيمه نهايي راه يافت.
گفتني است، نمايندگان ايران پس از درخشش در مسابقات قهرماني تنيس زير 13 سال غرب آسيا در اردن، جهت شرکت در مسابقات سطح 2 آسيا در تايلند، به اين تورنمنت دعوت شده اند.
درسا چراغي، امير علي قوام و کسري رحماني به عنوان نمايندگان کشورمان در اين دوره از مسابقات حضور دارند.
در اين دوره از مسابقات بازيکنان دختر و پسر کشورهاي بنگلادش بوتان ، کامبوج ، قرقيزستان ، لائوس ، ماکائو ، مالديو ، مغولستان ميانمار، نپال ، پاکستان ، سنگاپور، تاجيکستان و ترکمنستان با يکديگر رقابت مي کنند.

ادامه شکست هاي نوجوانان دورنا
وکيلي: ليگ برتر براي ما، مثل بازي هاي تدارکاتي است
سرمربي تيم واليبال دورناي اروميه گفت: پيکارهاي ليگ برتر براي تيم ما مسابقات تدارکاتي محسوب مي شود تا براي حضور در رقابت هاي قهرماني نوجوانان جهان به آمادگي مطلوب برسيم.
«محمد وکيلي» پس از شکست سه بر يک تيمش مقابل پيکان تهران در هفته هفدهم ليگ برتر واليبال اظهار داشت: در دو هفته اخير مقابل سايپا و پيکان بازي هاي خوبي به نمايش گذاشتيم. البته اين حريفان قوي تر بودند و تجربه بازيکنان آنان در نتيجه گيري ها تاثيرگذار بود.
وي درباره مسابقه مقابل پيکان تهران گفت: در ست هاي اول و دوم عالي بازي کرديم و در يک ست هم پيروز شديم. از اواسط ست اول «برديا سعادت» را که يک بازيکن 16 ساله است، روانه ميدان کردم و عملکرد فوق العاده اي داشت و اين بازيکن آينده واليبال ايران در پست پشت خط زن محسوب مي شود.
وکيلي تصريح کرد: ليگ برتر براي ما، مثل مسابقات تدارکاتي است تا در مسير رو به جلو قرار بگيريم و اين بازيکنان در مسابقات قهرماني نوجوانان جهان بدرخشند و براي آينده واليبال ايران مفيد باشند.وي تاکيد کرد: از عملکرد بازيکنانم راضي هستم زيرا با وجود اينکه پيکان قوي تر از ما بود، تا لحظه آخر تلاش کردند.
گفتني است، تيم واليبال دورناي اروميه در هفته هفدهم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور در خانه حريف با نتيجه سه بر يک مغلوب تيم مدعي پيکان تهران شد.
اين تيم بدون پيروزي و تنها با کسب سه امتياز همچنان در رتبه سيزدهم جدول رده بندي ليگ برتر واليبال کشور قرار دارد و در هفته هجدهم، ميزبان تيم شهرداري گنبد در سالن 6 هزار نفري غدير اروميه است.80 درصد ترکيب تيم دورنا را بازيکنان تيم ملي نوجوانان زير 18 سال تشکيل مي دهند و هشت بازيکن آن واليباليست هاي شهر اروميه هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون