جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4372- تاریخ : 1397/10/19 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(چهارشنبه)

 ميز خبر 

بازي داريوش فرهنگ در «سلام آقاي مدير»

داريوش فرهنگ، کاظم بلوچي، علي اوسيوند و ايوب آقاخاني مقابل دوربين عليرضا توانا در مجموعه تلويزيوني «سلام آقاي مدير» قرار گرفتند.

به گزارش ايلنا، مجموعه تلويزيوني «سلام آقاي مدير» که شهريور ماه سال جاري به تهيه‌کنندگي منوچهر شاهسواري و نويسندگي و کارگرداني عليرضا توانا در تهران کليد خورد، 40 درصد از تصويربرداري سکانس‌هاي خود را به پايان رسانده و تدوين آن به صورت همزمان در حال انجام است.

اين مجموعه به سفارش سيما فيلم و براي جمعيتِ مخاطب خانواده و نوجوان توليد مي‌شود و قرار است پاييز 98 از شبکه دو سيما روانه آنتن شود. تصويربرداري اين مجموعه در لوکيشن خانه اربابي در حوالي ميدان انقلاب به پايان رسيده و گروه در حال حاضر مشغول تصويربرداري پلان‌هاي مربوط به بيمارستان خيريه عمل در حوالي زعفرانيه است.

در اين مجموعه بازيگران بسياري چون داريوش فرهنگ، کاظم بلوچي، علي اوسيوند، روزبه حصاري، ايوب آقاخاني، سمند جاهدي، اتابک نادري، ارسلان قاسمي، سوگل طهماسبي، سيما خضرآبادي، مهسا هاشمي، وحيد نفر، محسن بهرامي، دانيال نوروش، پوريا ايماني، پوريا رستمي، محمد مختاري، فريبا جديکار، نيکي مظفري، سولماز نادري، شيدا يوسفي، بهناز بستان دوست و ... به ايفاي نقش مي‌پردازند.

در خلاصه داستان «سلام آقاي مدير» آمده: «شخصيت محوري اين مجموعه فردي به نام اميرعلي صدر است که به مديريت دبيرستاني گماشته مي‌شود که همه آن را تبعيدگاه مي‌نامند. او که به علت فوت همسرش در شرايط روحي نامناسبي به سر مي‌برد خيلي زود درمي‌يابد براي جلوگيري از تعطيلي مدرسه نيازمند ايجاد اعتماد، وفاق و همدلي ميان دانش آموزان، همکاران و اهالي محل است. کاري که در ابتدا غيرممکن به نظر مي‌رسد ولي با تلاش او و مسئوليت پذيري همگاني به باز ماندن درهاي مدرسه مي‌انجامد. مجموعه داراي قصه‌اي دنباله‌دار است اما در هر قسمت به طور ويژه داستان زندگي يکي از دانش آموزان نيز تعريف مي‌شود.»


71 فيلم در بخش مسابقه جشنواره «تسنيم»

71 فيلم کوتاه در چهار بخش داستاني، مستند، پويانمايي و تجربي به بخش مسابقه سومين جشنواره ملي «تسنيم» راه پيدا کردند.

به گزارش شاپرک و به نقل از روابط‌ عمومي انجمن سينماي جوانان ايران، هيات انتخاب و داوري بخش فيلم سومين جشنواره ملي «تسنيم» متشکل از محمدعلي باشه‌آهنگر، داريوش ياري و سعيد نجاتي از ميان 436 اثر ثبت شده در دبيرخانه اين جشنواره، تعداد 71 فيلم کوتاه را براي حضور در بخش نهايي اين جشنواره برگزيدند.

36 فيلم کوتاه در بخش داستاني، 19 فيلم در بخش مستند، 8 فيلم در بخش پويانمايي و 8 فيلم در بخش تجربي براي کسب عناوين و جوايز اين رويداد ملي با هم به رقابت مي پردازند.

سومين جشنواره ملي فيلم کوتاه، فيلمنامه و عکس «تسنيم» ‌با رويکرد ترويج فرهنگ قرآني و همچنين ارتقاي سطح کيفي و محتوايي آثار هنري توسط انجمن سينماي جوانان ايران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان خراسان‌ رضوي از 22 تا 25 دي‌ماه سال 1397 در مشهد برگزار مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي