جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4372- تاریخ : 1397/10/19 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(چهارشنبه)

 پانصد شفا يافته سرطان، ميهمان مرکز جامع کنترل سرطان ايران مي شوند 

پانصد نفر از شفا يافتگان بيماري سرطان به همراه يک عضو خانوادهشان ميهمان ويژه همايش پيشگيري از سرطان به ميزباني مرکز جامع کنترل سرطان ايران ICCC در منطقه 22 تهران خواهند بود.

علي انصاري رئيس هيئت مديره بنياد خيريه و نيکوکاري تات، صبح 17 ديماه، با اعلام اين مطلب، در جمع مديران و اعضاي ستاد برگزاري "همايش مردمي پيشگيري و کنترل سرطان"، گفت: بنده با پيشنهاد آقاي پروفسور محمد اسماعيل اکبري رئيس مرکز تحقيقات سرطان ايران که مدير مرکز جامع کنترل سرطان ايران در منطقه 22 هستند، در لحظه اول موافقت کردم و معتقدم کمک به پيشگيري از بيماري سرطان که افسار گسيخته پر تعداد ميشود، نجات جان انسانهاست و با هيچ معيار مادي، قابل سنجش نيست.

وي افزود: گسترش سرطانهاي مختلف بنابر آمار رسمي، بر نگرانيها ميافزايد و وظيفه همگان بويژه نيکوکاران است که در حد امکان، به عرصه آگاهسازي مردم، کاهش رشد و کمک به درمان بيماران، وارد شوند.

انصاري با خداپسندانه تلقي کردن و انسان دوستانه خواندن حرکت مردمي پيشگيري از سرطان و اعلام تقبل هزينه هاي برگزاري اين همايش مرتبط با هفته اي به همين نام در مرکز جامع کنترل سرطان ايران در منطقه 22 که بزرگترين مرکز مطالعات، تحقيقات و پيشگيري از سرطان است، اظهار اميدواري کرد حضور شفا يافتگان بيماري سرطان و دعاي آنان، فصلي نيک و اقدام خداپسندانه اي در آستانه آغاز به کار مجموعه ايرانمال باشد.

پيش از سخنان وي، دکتر قاسم اکبري دبير ستاد برگزاري همايش هفته پيشگيري و کنترل سرطان، گزارشي از مردمي سازي پويش پيشگيري و برنامه هاي اين هفته ارايه و اعلام کرد: نگاه علمي، تلفيق روانشناسي و افزايش اطلاعات مردم درباره سرطان با روشهايي همچون ارايه کتاب و تجارب غلبه بر اين بيماري بوسيله شفا يافتگان، از تمايزهاي برنامه امسال اين هفته خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي