جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4343- تاریخ : 1397/09/15 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(پنجشنبه)

 اتفاق جالب در تيم برانکو
 ميانگين سني سرخ ها در حوالي تيم جوانان! 

محروميت پرسپوليس از جذب بازيکن در فصل نقل و انتقالات باعث شده که اين تيم با يک توفيق اجباري رو به رو شود.
در بازي عقب افتاده پرسپوليس مقابل ذوب آهن در ليگ برتر که با برتري سرخ پوشان همراه شد، شاگردان جوان برانکو فرصت حضور در زمين را پيدا کردند؛ بازيکناني که به دليل کمبود بازيکن موفق شدند طعم حضور در زمين را بچشند.
نيمکت نشينان تيم پرسپوليس در دوران محروميت اغلب بازيکنان جواني بودند که از تيم هاي پايه به بزرگسالان اضافه شده بودند اما آن ها کمتر در زمين حاضر مي شدند تا اين که برانکو در آخرين بازي هاي نيم فصل، يکي يکي جوانان تيمش را رو کرد.
اولين تعويض برانکو ايوانکوويچ در بازي با ذوب آهن، محمد امين اسدي بود. او هنوز 19 سالگي خود را به پايان نرسانده و مقابل ذوب آهن سومين بازي اش را براي پرسپوليس انجام داد. وي در مقابل پيکان و ماشين سازي نيز به ميدان رفته بود اما هنوز تعداد بازي هايش با پرسپوليس سرخ به 90 دقيقه نمي رسد.
برانکو دقايقي پس از به زمين آوردن اسدي، سعيد حسين پور را جايگزين آقاي پاس گل ليگ هجدهم يعني اميد عاليشاه کرد. حسين پور که در بازي با ماشين سازي عملکرد بسيار خوبي داشت، در ديدار مقابل ذوب آهن نيز با يک استارت سريع فخرالديني را مجبور به خطا کرد؛ خطايي که کارت زرد دوم را براي دفاع راست ذوبي ها به همراه داشت. حسين پور که به تازگي 20 ساله شده، توانايي بازي در پست هافبک دفاعي و کناري را دارد و در پست هافبک چپ روز خوبي را پشت سر گذاشت.تعويض آخر در دقيقه 90 به وقوع پيوست و رونمايي از يک جوان سرخپوش جديد بود. احسان حسيني که از تيم پايه نفت به پرسپوليس آمده و توانايي بازي در پست دفاع چپ و وسط را دارد، جايگزين بشار رسن شد تا هم زمان بازي بگذرد و هم يک بازيکن جوان ديگر در ترکيب پرسپوليس بازي کند. با حضور اين سه بازيکن، ميانگين سني تيم پرسپوليس در پايان مسابقه بسيار پايين آمد. همچنين بايد توجه داشت که اساسا تيم پرسپوليس ميانگين سني پاييني در اين فصل دارد و مقابل ذوبي ها هم تنها بازيکن بالاي 30 سال اين تيم، سيدجلال حسيني بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون