جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4331- تاریخ : 1397/08/30 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(چهارشنبه)

 ورزش جوان و نوجوان 

پسر جپاروف، بهترين استعداد نوجوان ازبکستان
مهم ترين هدف نقل و انتقالاتي استقلال در پنجره زمستاني اين روزها در تاشکند با خبرهاي بسيار خوبي مواجه شده که خاطرات تلخ او در آستانه قزاقستان را تحت الشعاع قرار داده است.
سرور جپاروف ستاره پابه سن گذاشته ازبک بعد از اتفاقات تلخي که در باشگاه جيتسو آستانه قزاقستان با آن مواجه و بالاجبار قراردادش را فسخ کرد، در بازگشت به تاشکند با اتفاقات خوشايندي روبرو شد از جمله اين که ديد پسرش رائول در مسير پرکردن جاي او در سال هاي آتي است.
رائول پسر 12 ساله سرور جپاروف از يک سال پيش به عضويت آکادمي تيم هاي پايه باشگاه بنيادکار در آمد تا همان راهي را طي کند که پدرش سال ها پيش طي کرد و تبديل به بهترين بازيکن اين کشور و فوتبال آسيا شد. رائول بنا بر اعلام کميته فني مسابقات پايه در ازبکستان و باشگاه بنيادکار به عنوان بهترين استعداد نوجوان سال 2018 انتخاب و ديپلم افتخار و تنديسي به عنوان پاداش دريافت کرد.
چمپيونات آسيا با انتشار تصويري از پسر جپاروف با در دست داشتن ديپلم افتخار و تنديس بهترين بازيکن نوجوان سال 2018 نوشت:« وقتي اين اتفاق به اطلاع پدر رائول يعني سرور رسيد و به او گفتند جانشين خلف تو معرفي شده است تنها يک جواب داشت؛ اين يک شوخي است»

شرکت 200 کماندار نونهال در المپياد استعدادهاي برتر
مسابقات المپياد استعدادهاي برتر رشته تيراندازي با کمان در مسافت 18 متر در رشته هاي ريکرو و کامپوند و در دو بخش پسران و دختران از تاريخ 1 لغايت 3 آذرماه به مدت سه روز در شهر همدان برگزار مي شود.
200 کماندار از استانهاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اردبيل، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خوزستان، زنجان، فارس، قزوين، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گيلان، مازندران، مرکزي، هرمزگان، همدان و يزد در اين مسابقات حضور دارند.
برنامه اين مسابقات به شرح زير است:
پنجشنبه 1 آذر ماه 97: مرحله مقدماتي
جمعه 2 آذر ماه: مرحله حذفي انفرادي از يک شانزدهم نهايي تا نيمه نهايي – مرحله حذفي تيمي از يک هشتم نهايي تا نيمه نهايي
شنبه 3 آذر ماه: مسابقات رده بندي و فينال.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون