جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4327- تاریخ : 1397/08/26 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(شنبه)

 ورزش جوان و نوجوان 

پايان مسابقات تنيس روي ميز هوپس دختران کشور
مسابقات تنيس روي ميز هوپس دختران کشور با معرفي برترين ها به پايان رسيد.
بر اساس اعلام فدراسيون تنيس روي ميز، اين رقابتها با حضور 87 ورزشکار از 27 استان برگزار شد و در پايان نيليا نقيبي از تهران به عنوان قهرماني رسيد.
همچنين تارا سوري از بوشهر در جايگاه دوم ايستاد و درسا سادات موسوي از اصفهان سکوي سوم اين مسابقات را از آن خود کرد.

پايان مسابقات شطرنج بانوان کشور
آنوشا مهديان به مقام قهرماني رسيد
مسابقات شطرنج بانوان کشور با قهرماني شطرنج باز 17 ساله به پايان رسيد.
در پايان 9 دور رقابت در مرحله نهايي مسابقات قهرماني بانوان کشور که در شهر گرگان برگزار شد، آنوشا مهديان از اصفهان با کسب 5/6 امتياز از 9 بازي به مقام اول دست يافت.همچنين ميترا اصغر زاده از استان البرز و طناز ازلي از استان اصفهان به مقام هاي دوم و سوم دست يافتند.
نيکي نادري نيا از گيلان و ستاره سبط رسول از مازندران هم به مقام هاي چهارم و پنجم دست يافتند.

ليگ بسکتبال سه نفره دانشجويان جهان
پيروزي نماينده ايران در گام نخست
تيم دانشگاه پيام نور در اولين رقابت خود در چهارمين دوره رقابت‌هاي ليگ جهاني بسکتبال سه نفره دانشجويان که در کشور چين در جريان است، موفق شد نماينده کشور اوگاندا را شکست دهد.
بسکتباليست هاي کشورمان در اين بازي با نتيجه 21بر 18 تيم اوگاندا را شکست دادند. همچنين بازي دو تيم نيوزلند و برزيل ديگر هم گروهاي تيم پيام نور با نتيجه 21 بر 7 به سود نيوزلند به پايان رسيد.
اين رقابتها با حضور 16 تيم در 4 گروه برگزار مي شود که تيم دانشگاه پيام نور در گروه B اين مسابقات با تيم هاي نيوزلند،برزيل و اوگاندا همگروه است.

زنجان، ميزبان دختران نونهال اسکواش باز
اردوي استعداديابي رشته اسکواش در رده کمتر از 9 و 11 سال دختران به ميزباني زنجان در حال برگزاري است.
فاطيما قانعي از استان مرکزي، عسل محمدي از استان مرکزي، رايحه مجيدي از اصفهان، ستايش بيابان پور از اصفهان، پرنيان نجفي از اصفهان، فاطمه تکيه از اصفهان، آيدا حسيني از کرمانشاه، رسپينا اعظمي از کرمانشاه، هانيه بذرافشان از اصفهان، آتنا عنايتي از گيلان، هستي کاشي از سمنان، آمنا اسفندياري از گيلان، شاينا اميري از تهران، نيکي هاشمي از کرمان، آدرينا مجيدي از تهران، يسنا اسلامي از البرز، هستي اميدي از اصفهان، درسا گردان از سمنان، ستايش سلطاني از خراسان رضوي، نازنين زهرا جليلي از آذربايجان شرقي، محيا آذري وش از البرز، محيا شريفي از کرمانشاه، پريچهر آزادگان از استان مرکزي، يسنا ولي زاده از البرز، باران سپهر از البرز، آنيتا دهستاني از البرز، باران روحاني از آذربايجان غربي و سارا محمودلو از آذربايجان غربي 28 نونهالي هستند که به اين مرحله از اردو دعوت شده اند.

پايان اردوي تيم ملي شمشيربازي پايه در يزد
اردوي آمادگي تيم ملي شمشيربازي در اسلحه سابر که در دو رده سني نوجوانان و جوانان با حضور 10 ملي پوش در يزد آغاز شده بود، روز پنجشنبه به پايان رسيد.
در اين اردو، ملي پوشان زيرنظر حميدرضا شير سرمربي تيم در تمرينات آمادگي براي حضور در مسابقات جهاني شرکت کردند.
مسابقات جهاني در اسلحه سابر در رده سني جوانان در آذرماه امسال در تهران برگزار مي شود و تاکنون کشورهاي آذربايجان، هنگ کنگ، قزاقزستان و تونس آمادگي خود را براي حضور در اين پيکارها اعلام کرده اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي