جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4316- تاریخ : 1397/08/10 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(پنجشنبه)

 تازه‌هاي نشر 

انتشار يکي از «کتاب‌هاي جوليا» با محوريت رعايت حقوق ديگران
کتاب «فاصله‌ات را با من حفظ کن» نوشته جوليا کوک با ترجمه عرفانه جوادپور توسط انتشارات فني ايران براي کودکان منتشر و راهي بازار نشر شد.
به گزارش مهر، کتاب «فاصله‌ات را با من حفظ کن» نوشته جوليا کوک به تازگي با ترجمه عرفانه جوادپور توسط انتشارات فني ايران منتشر و راهي بازار نشر شده است. اين کتاب يکي از تاليفات اين نويسنده است که با عناوين «کتاب‌هاي جوليا» شناخته مي‌شوند و ترجمه آن به عنوان يکي از کتاب‌هاي نردبان چاپ شده که انتشارات فني ايران چاپ مي‌کند.
رعايت حقوق ديگران و شناخت فاصله‌هاي رفتاري و کلامي، موضوع اصلي اين کتاب است. مخاطبان اصلي اين کتاب هم گروه سني کودکان 6 سال به بالا هستند. ترجمه «فاصله‌ات را با من حفظ کن» با خريد حق کپي‌رايت از ناشر اصلي چاپ شده است.
در اين کتاب مهارت تقويت ادب رفتاري و رعايت حقوق ديگران در قالب يک داستان کودکانه آموزش داده شده است. نويسنده اين کتاب اعتقاد دارد بهتر است کودکان از سنين کم آداب معاشرت با ديگران را بياموزند و مهارت‌هاي ارتباطي خود را تقويت کنند. شناخت حقوق ديگران و رعايت آن به کودکان کمک مي‌کند با حقوق خود آشنا شوند تا در مواقع لازم با کمال احترام به حقوق ديگران از حق خود دفاع کنند.
« فاصله‌ات را با من حفظ کن» داستان پسري به نام لوئيس را در بر مي‌گيرد که ديگران به دليل عدم حفظ فاصله‌ فيزيکي او با خود نگران و عصباني‌اند. لوئيس هميشه در دست و پاي ديگران است يا هميشه به ديگران برخورد مي‌کند اما بالاخره با کمک يک بازي که توسط معلمش ساخته شده است، حفظ فاصله را مي‌آموزد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون