جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4302- تاریخ : 1397/07/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 فرماندار ساوجبلاغ:
 از فعاليت‌هاي ارزشمند کانون حمايت مي‌کنيم 

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در بازديد از کتاب‌خانه مرکز هشتگرد و نمايشگاه آثار اعضاي اين مرکز، بر ضرورت حمايت از طرح‌ها و ايده‌هاي خلاق تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون البرز، مريم فلاح نژاد مسئول مرکزهشتگرد دراين‌باره گفت: ابوالقاسم پاليزگير، فرماندار ساوجبلاغ در اين ديدار ضمن اشاره به فعاليت‌هاي ارزشمند کانون در حوزه کودک و نوجوان، از برنامه‌هاي اجرا شده در خصوص ترويج فرهنگ و هويت ايراني‌اسلامي ابراز خرسندي کرده و ضمن تقدير از مربيان اين مرکز، از آثار توليد شده توسط اعضا در بخش‌هاي مختلف به عنوان آثار هنري ارزشمند، ياد کرده و گفت از اين ايده‌هاي خلاق و نو حمايت مي‌کنيم.
به گفته اين مربي، در ادامه اين بازديد از آن جايي که فعاليت‌هاي مرکز در شش ماهه اول سال 1397، با موضوع ترويج کتاب‌خواني و پرورش تفکر بود، برنامه‌هاي مرکز که با اين محتوا اجرا شده بودند، معرفي و توضيحاتي در خصوص فنون و روش‌هاي اجرا شده، بيان شد.
پاليزگير، همچنين بر همکاري‌هاي بيشتر با آموزش و پرورش و صدا و سيما، به منظور معرفي ظرفيت‌هاي کانون تاکيد کرد.
گفتني است حجت الاسلام يوسفي، مشاور مذهبي فرماندار و جعفريان، معاون امور اجتماعي فرمانداري ساوجبلاغ، فرماندار اين شهرستان را در بازديد از مرکز فرهنگي‌هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در هشتگرد، که صبح روز يکشنبه 22 مهر ماه 1397، انجام شد، همراهي کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون