جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4299- تاریخ : 1397/07/19 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 نماينده يونيسف در ايران:
 رابطه بسيار مثبتي با دولت ايران داريم 

ويل پارکس ضمن ارزيابي مثبت از هم‌کاري دولت ايران با دفتر يونيسف در ايران، فعاليت کانون پرورش پرورش ‌فکري و آموزش ‌و پرورش را در فراهم کردن خدمات آموزشي و فرهنگي براي کودکان ايراني ارزشمند خواند.
هم‌زمان با روز جهاني کودک نماينده يونيسف با اشاره به اين‌که اين سازمان سال گذشته 70 سالگي فعاليت خود در ايران را جشن گرفته است، گفت: ما با بيش از هفت دهه همکاري با دولت ايران، درحال‌ حاضر نيز با 18 سازمان و وزارت‌خانه دولتي تعامل بسيار سازنده‌اي داريم.ويل پارکس که در مراسم روز جهاني کودک در کانون پرورش فکري کودکان ‌و نوجوانان حضور يافته بود با اشاره به فعاليت‌هاي يونيسف در حوزه‌هاي مختلفي چون بهداشت، تغذيه، سلامت، آموزش، رفاه و حمايت از کودکان عنوان کرد که درحال‌حاضر اين سازمان با دولت جمهوري اسلامي ايران برنامه‌اي پنج‌ساله دارد. او با تاکيد بر اين‌که اولويت اين برنامه‌ها کودکان مناطق محروم است گفت: به نظر من يونيسف در ايران رابطه نزديک و مثبتي با دولت دارد.
نماينده يونيسف در ايران با اشاره مستقيم به وزارت آموزش ‌و پرورش و کانون پرورش فکري کودکان‌ و نوجوانان، تلاش اين دو نهاد را براي رفع محروميت از کودکان ‌و نوجوانان ايراني و بهره‌مندي آن‌ها از امکانات آموزشي و فرهنگي ارزشمند توصيف کرد.
مراسم روز جهاني کودک در روز دوشنبه 16 مهر به ميزباني کانون پرورش فکري با حضور وزير آموزش‌وپروش، نماينده يونيسف در ايران، دکتر صلاح زواوي سفير فلسطين در ايران، تعدادي از رايزن‌هاي فرهنگي و ديپلمات‌ها، جمعي از مسئولان، هنرمندان و همچنين کودکان ‌و نوجوانان برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون