جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4299- تاریخ : 1397/07/19 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 ميز خبر 

برنامه اکران فيلم‌هاي کمپاني ديزني؛
نمايش "داستان اسباب بازي‌ 4" در سال آينده
کمپاني والت ديزني در تصويري که به تازگي منتشر کرده است، تمام فيلم‌هاي اين مجموعه که در سال 2019 اکران خواهند شد را مشخص کرد.
در اين برنامه سري جديد اسباب بازي هاي 4 نيز به چشم مي خورد.
کمپاني ديزني به عنوان يک انيماتور و کارآفرين، به خصوص به عنوان يک توليدکننده فيلم هاي انيميشن و همچنين به عنوان يک نوآور در اين حوزه و طراح پارک تفريحي ديزني لند شناخته مي شود.والت ديزني بنيانگذار اين کمپاني و کارکنانش، برخي از شخصيت‌هاي کارتوني معروف دنيا مانند ميکي ماوس را خلق نمودند که والت ديزني شخصاً صداپيشگي او را برعهده گرفت.
در طول عمر خود، او موفق به دريافت چهار جايزه اسکار افتخاري و 22 جايزه اسکار از مجموع 59 نامزد اسکار، از جمله رکورددار چهار جايزه در يک سال شد.او همچنين موفق به کسب 7 جايزه امي شده است و نام خود را به ديزني‌لند و پارک‌هاي اقامتي والت ديزني در آمريکا داده است.
نام او همچنين به استراحت‌گاه‌هاي بين‌المللي مانند استراحت‌گاه ديزني توکيو، ديزني‌لند پاريس و ديزني‌لند هنگ کنگ نسبت داده شده است.

انيميشن جديد «قطارها»؛ روي آنتن شبکه پويا
«قطارها» يک پويانمايي با تکنيک سه بعدي است که در 90 قسمت 5 دقيقه‌اي در کشور روسيه توليد شده است.به گزارش فارس، بنا بر اين گزارش، اين انيميشن هر روز ساعت 10:30 از شبکه پويا پخش خواهد شد. داستان اين مجموعه درباره زندگي در شهر قطارها است. اتان يک قطار کوچک است که با پدر و مادرش زندگي مي‌کنند. جورج، ورا، وندي، سام، بارفکي، آرنولد و فانتزي دوستان اتان هستند.اتان و دوستانش در هر قسمت با يک مشکل مواجه مي‌شوند، با دوستان خود ملاقات مي‌کنند، بازي مي‌کنند، روش‌هاي جديد ياد مي‌گيرند و به ديگران کمک مي‌کنند.اين مجموعه در روند بهبود روحيه دوست يابي، زندگي اجتماعي و همکاري و همياري در کودکان تاثيرگذار خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون