جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4299- تاریخ : 1397/07/19 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 ورزش جوان و نوجوان 

پايان کار بهلول زاده در مسابقات ژيمناستيک المپيک
ژيمناست تيم ملي ايران، به کار خود در بازي هاي المپيک بوينس آيرس پايان داد.
در ادامه بازي هاي المپيک جوانان 2018 در بوينس آيرس، رضا بهلول‌زاده در پنجمين ماده مسابقات ژيمناستيک که به پارالل اختصاص داشت، توانست با امتياز 365/62 به کار خود پايان دهد.
مسابقات در 6 گروه پيگيري مي‌شود که در پايان، امتياز هر فرد در هر ماده مشخص و در نهايت برترين‌هاي 6 ماده با امتياز شماري، معرفي مي شوند.

آغاز مسابقات ايروبيک ژيمناستيک باشگاههاي کشور
مسابقات ايروبيک ژيمناستيک قهرماني باشگاههاي کشور از روز گذشته آغاز شد و تا جمعه در خانه ژيمناستيک اروميه پيگيري مي شود.
در اين دوره از مسابقات، ورزشکاراني از تيم هاي قزوين، اروميه مرکزي، چهارمحال و بختياري ، البرز ، کرمان ، خراسان رضوي و اصفهان حضور خواهند داشت که در دو رده سني جوانان و بزرگسالان با هم رقابت مي کنند.

تبريزي؛ نيمکت نشين يک جوان 17 ساله در استقلال!
اين روز‌ها ستاره تيم استقلال نيمکت‌نشين يک جوان 17 ساله شده است.اللهيار صيادمنش دو سالي است که براي خودش اسم و رسمي پيدا کرده و فوتبالدوستان آن را مي‌شناسند.
بازي‌هاي درخشان او با تيم ملي فوتبال نوجوانان را همه به خاطر دارند. او که با سايپا قرارداد داشت، خيلي نتوانست در اين تيم خودنمايي کند، اما امسال به استقلال پيوست.
چند هفته‌اي او به خاطر عدم داشتن تجربه و همچنين يک موضوع حاشيه‌اي، مدتي از ترکيب استقلال دور بود، اما اين روز‌ها درخشش قابل توجهي دارد. صيادمنش با وجود داشتن 17 سال، در ترکيب اصلي قرار مي‌گيرد.
وينفرد شفر از سبک بازي صيادمنش خوشش آمده و او را به مرتضي تبريزي مهاجم گرانقيمت ترجيح داده است. تبريزي در ترکيب استقلال بد کار نکرده، اما نتوانسته انتظارات را برآورده کند. اگر صيادمنش درگير مسائل حاشيه‌اي نباشد و تمرکزش براي فوتبال باشد، خيلي پيشرفت خواهد کرد.

نورافکن:
بازگشتم به ايران صحت ندارد
بازيکن تيم ملي اميد ايران، خبر بازگشتش به فوتبال ايران را تکذيب کرد.
اميد نورافکن درباره شرايط تيم ملي فوتبال اميد ايران اظهار کرد: خدا را شکر تيم خوبي هستيم. اميدوارم با بازي‌هاي دوستانه خوب بتوانيم آمادگي لازم را داشته باشيم. مسئولان بايد حمايت کنند تا بتوانيم بعد از چند سال مثل تيم جوانان درخشش خوبي داشته باشيم و تيم ملي اميد به المپيک صعود کند. به هر حال چند ماهي است که تمرين مي‌کنيم و اميد داريم که بالاخره به المپيک صعود کنيم و اميدوارم اين اتفاق بيفتد. هدف تيم اميد صعود به المپيک است و براي اين اين که بتوانيم بعد از سال‌ها راهي المپيک شويم نياز به امکانات و بازي‌هاي دوستانه خوبي است.
او درباره شرايطش در باشگاه شارلروا بلژيک گفت: شرايط تيم، شرايط خوبي است. تصميم گرفتم که در اين باشگاه باشم و تلاش مي‌کنم تا موفق شوم. اخيرا صحبت‌هايي در خصوص بازگشتم به ايران مطرح شد، اما بايد بگويم اين خبر صحت
ندارد.
اگر باشگاه‌هاي اروپايي به دنبال ديپورت بازيکني هستند، هيچ وقت طوري برخورد نمي‌کنند که به بازيکن لطمه وارد شود و سعي مي‌کنند با تعامل شرايط خوبي را مهيا کنند. شارلروا تيم بزرگي است و من آرزو داشتم که در اروپا باشم اگر روزي باز هم به گذشته برگردم همين تصميم را مي‌گيرم و به اين تيم مي روم.
نورافکن درباره امکانات تيم ملي بيان کرد: امکانات و شرايط زمين تيم ملي همين است که مي‌بينيد. ما مسئولان خوبي داريم که به فکر هستند و بايد کمک کنند تا موفق شويم. به هر حال بازيکنان تيم از جواني‌شان مي‌گذرند و تمام تلاش‌شان را مي‌کنند تا تيم ملي موفق شود.

پايان مسابقات هاکي دختران اراک
رقابت هاي هاکي دختران اراک با معرفي برترين ها به پايان رسيد.
اين مسابقات با انجام 21 بازي در استان مرکزي و در شهرستان اراک برگزار شد که در نهايت تيم هاي برتر به ترتيب زير معرفي شدند:
استان مرکزي اول با 18 امتياز
استان همدان دوم با 9 امتياز
استان اصفهان سوم با 8 امتياز
استان کهگيلويه و بويراحمد چهارم با 7 امتياز
استان خراسان جنوبي پنجم با 6 امتياز
استان ايلام ششم با 5 امتياز.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون