جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4296- تاریخ : 1397/07/16 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 پايان رقابت هاي بين المللي تنيس جوانان 

رقابت هاي بين المللي تنيس جوانان با معرفي نفرات برتر بخش انفرادي و دونفره به پايان رسيد. ‌
پيکارهاي بين المللي تنيس جوانان به پايان رسيد و نفرات برتر اين رقابت ها معرفي شدند.
در فينال بخش انفرادي پسران ، سينا مقيمي با نتيجه 2 بر يک مقابل دارشان سورش از مالزي شکست خورد و با قهرماني حريف آسيايي خود نايب قهرماني اين مسابقات را از آن خود کرد. رهام عباسي از ايران و فرکان کارابولوت از ترکيه نيز مشترکا سوم شدند. همچنين با برگزاري فينال بخش دو نفره ، تيم سينا مقيمي از ايران - دارشان سورش از مالزي موفق شدند با شکست 2 بر صفر تيم ترکيه عنوان قهرماني اين دوره از رقابت ها را بدست بياورند. همچنين زوج آلمان - روسيه و روسيه - افغانستان صاحب عنوان سوم مشترک شدند.
در فينال بخش دختران نيز نمايندگان ارمنستان و ترکيه براي کسب عنوان قهرماني با يکديگر مسابقه دادند و در نهايت يوا آوتيسيان از ارمنستان با شکست ( 2-6 و 3-6) حريف خود قهرمان شد ، تنيسور ترک در جايگاه دوم ايستاد و مشکات الزهرا صفي و درسا چراغي از ايران صاحب عناوين سوم شدند.در فينال بخش دو نفره نيز تيم ملينا مهراني - مشکات الزهرا صفي از ايران با نتيجه (2-6 و 4-6) مقابل يوا آوتيسيان از ارمنستان - مليسا يعقوب پور از ترکيه شکست خوردند تا تيم ايران در جايگاه دوم قرار بگيرد و تيم ارمنستان و ترکيه نيز عنوان قهرماني را به نام خود ثبت کردند.همچنين زوج شهرزاد باني سعيد - درسا چراغي از ايران و زوجي از اوکراين نيز مشترکا سوم شدند.
به اين ترتيب اين دوره از رقابت ها با برگزاري مراسم اختتاميه و اهداي جام به نفرات برتر به پايان رسيد.در جدول اصلي بخش پسران 32 تنيسور از کشورهاي ايران ، اوکراين ، آلمان ، روسيه ، ترکيه ، افغانستان و مالزي و در بخش دختران 22 شرکت کننده از کشورهاي ايران ترکيه ، اوکراين و ارمنستان حضور داشتند. رقابت هاي بين المللي تنيس جوانان به مدت 9 در زمين هاي مجموعه ورزشي انقلاب تهران برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون