جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4277- تاریخ : 1397/06/22 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 از گوشه و كنار 

رئيس سازمان مدارس غيردولتي :
برخورد سختگيرانه با مدارس متخلف
رئيس سازمان مدارس و مراکز غيردولتي وزارت آموزش و پرورش با تأکيد بر اينکه برخورد سختگيرانه‌اي با مدارس متخلف دانه درشت خواهيم داشت، گفت: در روند نظارتي از مدارس مشخص شد 32 مدرسه پايتخت تخلفاتي داشتند، ما اجازه نمي‌دهيم هيچ مدرسه‌اي خارج از الگوي شهريه از خانواده‌ها وجهي دريافت کند.
به گزارش ايسنا، مجتبي زيني‌وند در گردهمايي سالانه روساي ادارات مشارکت‌هاي مردمي و کارشناس مسئولان مدارس و مراکز غيردولتي که در اردوگاه شهيد باهنر برگزار شد با بيان اينکه امروز مطالبه مردم و حاکميت آموزش صرف نيست و مردم به دنبال آموزش مهارت‌ زندگي براي فرزندان خود هستند، گفت: ما نگاه‌مان را به همين علت به سمت تقويت مهارت‌هاي اجتماعي برديم و در سامانه‌ها و برنامه‌هاي فوق‌العاده هم بر ضرورت آموزش‌هاي مهارتي به ويژه مهارت‌هاي زندگي و اجتماعي تأکيد کرديم.
وي افزود: مسلما شخصي که فرزندش را در مدرسه غيردولتي ثبت نام مي‌کند مطلع است و مي‌داند که بايد شهريه بپردازد و انتظار خدمات ويژه دارد. ما نيز تلاش مي‌کنيم اين انتظارات را محقق کنيم.

پذيرش خارج از نوبت سرويس مدارس در مراکز معاينه فني
مديرعامل ستاد معاينه فني خودروهاي تهران از پذيرش خارج از نوبت تاکسي‌هاي سرويس مدارس در مراکز معاينه فني خودرو خبر داد.
به گزارش ايسنا، سيد نواب حسيني منش با اشاره به الزام داشتن معاينه فني خودرو براي اخذ مجوز سرويس مدرسه اظهار کرد: داشتن معاينه فني براي کليه خودروهاي عمومي مشمول با سن بالاتر از يکسال الزامي و اين خودروهاي بايستي براساس سن ، سالانه دو تا چهار مرتبه به مراکز معاينه فني خودرو مراجعه کنند.
بديهي است خودروهاي تاکسي سرويس مدارس از اين موضوع مستثني نبوده و با عنايت به اهميت داشتن معاينه فني اين خودروها در حفظ جان، سلامتي و ايمني دانش آموزان ،سرويس مدارس بصورت ويژه اي مورد ارزيابي و کنترل در مراکز قرار مي گيرند.در همين راستا جهت تسريع در کار رانندگان محترم سرويس مدارس در طرح استقبال از مهر 97 ،اين خودروها تا 15 مهرماه در کليه مراکز معاينه فني شهر تهران خارج از نوبت پذيرش خواهند شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي