جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4277- تاریخ : 1397/06/22 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 دريچه هنر 

نکوداشت «داريوش ارجمند» در خانه هنرمندان ايران
مراسم نکوداشت داريوش ارجمند به همراه رونمايي از کتاب او با عنوان «شنيدم گوسفندي را بزرگي» در خانه هنرمندان ايران برگزار مي‌شود.در مراسم نکوداشت داريوش ارجمند که با همکاري خانه هنرمندان ايران و نشر فاصله جمعه 23 شهريور در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ايران برگزار مي‌شود، سه کتاب به نام‌هاي «شنيدم گوسفندي را بزرگي» نوشته داريوش ارجمند «ديدار با پروفسور داتي» نوشته محسن سراجي و« تله موش» نوشته سارا عابدي نيز رونمايي خواهند شد.
کتاب «شنيدم گوسفندي را بزرگي» نوشته داريوش ارجمند نخستين فيلم نامه منتشر شده اين بازيگر سينما تلويزيون و تئاتر است که در 104 صفحه و قيمت 10 هزار تومان از سوي نشر فاصله منتشر شده است. عنوان اين کتاب برگرفته از يک مصراع از شعر سعدي است.
مراسم نکوداشت داريوش ارجمند به همراه رونمايي از سه کتاب جمعه 23 شهريور از ساعت 19 در خانه هنرمندان ايران برگزار مي‌شود.

به کارگرداني مهران رنج‌بر؛
«استيو جابز» به ايران مي‌آيد
نمايش «استيو جابز» به کارگرداني مهران رنج‌بر و بازي فرزين محدث در آينده اي نزديک روي صحنه خواهد رفت.
مهران رنج بر، بازيگر تئاتر و تلويزيون اين روزها مشغول تمرين نمايش «استيو جابز» است. رنج بر نويسندگي و کارگرداني اين اثر نمايشي را برعهده دارد که قرار است بعد از تمرين هاي نهايي و بازبيني روي صحنه برود.
نورالدين حيدري ماهر مجري طرح اين اثر نمايشي است و فرزين محدث در کنار مهران رنج بر در هفت نقش روانشناسانه به ايفاي نقش خواهد پرداخت.چندي پيش رنج‌بر به عنوان تک بازيگرِ نمايش «ريچارد سوم» به کارگرداني اصغر نوري در فرانسه به صحنه رفته بود. «کافه فرانسه» آخرين اجراي اين بازيگر و کارگردان است که سال 94 در تماشاخانه باران به صحنه رفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي