جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4277- تاریخ : 1397/06/22 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 از آخرين ساخته «مهدي فخيم زاده» چه خبر؟ 

تهيه کننده فيلم سينمايي «مشت آخر» بيان کرد: اين اثر سينمايي که فيلمبرداري آن بعد از بهبود اوضاع جسماني مهدي فخيم زاده از سر گرفته شده اکنون در مرحله تدوين قرار دارد و در اين هرج و مرج بازار کمدي‌ها، ديدن اين فيلم تاثير خوبي بر بيننده خواهد گذاشت.
سيد حامد حسيني که تهيه‌کننده جديدترين اثر مهدي فخيم زاده (در سمت کارگرداني و بازيگري) است، درباره آخرين مراحل ساخت و توليد اين اثر بيان کرد: سکانس‌هايي از اين فيلم که از زمان تصادف آقاي فخيم‌زاده باقي مانده بود بعد از بهبود اوضاع جسماني اين هنرمند، در مردادماه ضبط شد و به اين ترتيب فيلمبرداري آن به پايان رسيده است و اکنون در مرحله تدوين و صداگذاري قرار دارد.
او ادامه داد: در مجموع چهار جلسه از فيلم برداري «مشت آخر» که در همان لوکيشن چالوس قرار داشت باقي مانده بود که با وجود آنکه هوا بيشتر اوقات باراني بود، با حضور خود آقاي فخيم زاده به سرانجام رسيد. او هم توانست مديريت خوبي داشته باشد و البته خودش هم در اين سکانس‌ها جلوي دوربين نقش آفريني کرد. به صورت کلي اين اثر در تهران و شهرهاي شمالي ايران فيلمبرداري شده است.
تهيه کننده اين فيلم سينمايي درباره اکران عمومي اين اثر و يا ارائه آن به جشنواره‌ فجر نيز گفت: صحبت‌هايي صورت گرفته است اما نتيجه را زماني مي‌توانيم اعلام کنيم که کار تمام شود و فيلم نهايي را ببينيم. با توجه به جدول زمان بندي، ظرف يک ماه ديگر بخش فني فيلم از جمله تدوين، صداگذاري و ويژوآل افکت‌هاي آن تمام خواهد شد و فقط بخش موسيقي آن باقي مي‌ماند.
او با اشاره به اينکه محوريت فيلم «مشت آخر» مهدي فخيم زاده است، گفت: در اين اثر بازيگران ديگري چون گوهر خيرانديش، احمد نجفي، رامين راستاد، گلناز خالصي، حميدرضا قلي خاني، سياوش معمارزاده، آتنا مهياري نقش‌آفريني کرده‌اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي