جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4272- تاریخ : 1397/06/17 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 ميز خبر 

آغاز فصل دوم «دلدادگان» و روايت گذشته کاراکترها
سريال «دلدادگان» به کارگرداني منوچهر هادي در سه فصل، ماجراهاي دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصوير مي‌کشد.سريال «دلدادگان» به کارگرداني منوچهر هادي و تهيه‌کنندگي ايرج محمدي در سه فصل، يک فصل گذشته و دو فصل زمان حال، ماجراهاي دو خانواده را از زمان قبل از انقلاب تا عصر حاضر به تصوير مي‌کشد.فصل دوم از امروز شنبه (17 شهريور) در پانزده قسمت به سال هاي 56 تا 64 برمي‌گردد و گذشته کاراکترها را دنبال مي‌کند. البته مجدد اين سريال دوباره در بيست قسمت پاياني به زمان حال بر مي گردد و ادامه داستان را دنبال خواهد کرد.
داستان «دلدادگان» مجموعه‌اي خانوادگي و اجتماعي است. اين مجموعه رويارويي دو خانواده را نشان مي‌دهد که قربانيانش، فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌هاي اين قصه زندگي محلي و همسايگي کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتياد و فساد اقتصادي هم از رگه‌هاي داستان اين سريال است.
«دلدادگان» به نويسندگي بابک کايدان و مهدي محمدنژاديان در 60 قسمت تهيه و توليد شده است و محمد اصفهاني تيتراژ پاياني آن را مي‌خواند. سريال دلدادگان هر شب ساعت 20:45 روي آنتن شبکه سه مي رود.حميد گودرزي، آرش مجيدي، ليندا کياني، مهدي صبايي، افسانه ناصري، سميرا حسن‌پور، سيروس همتي در فازهاي مربوط به زمان گذشته سريال بازي کرده اند و پانته‌آ بهرام (افسانه ادامه نقش ليندا کياني)، مسعود رايگان (مالک ادامه نقش آرش مجيدي)، مهرانه مهين ترابي (مرضيه ادامه نقش سميرا حسن پور) و شاهرخ استخري (هاتف)، سيامک صفاريان (امين)، ‌ مليکا شريفي‌نيا (حديث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجيد پتکي) بازيگران زمان حال سريال هستند.

ادامه فيلمبرداري «بانوي عمارت»
عوامل «بانوي عمارت» به کارگرداني عزيزالله حميدنژاد به قزوين رفتند.عوامل سريال «بانوي عمارت» فاز تصويربرداري در تهران را به پايان رسانده اند و چند روز است که به قزوين رفته اند تا ادامه کار را در اين شهر که آخرين فاز و لوکيشن براي تصويربرداري محسوب مي شود، پيگيري کنند.«بانوي عمارت» عاشقانه اي را در مقطعي از تاريخ قاجار روايت مي کند. تهران، کاشان و قزوين شهرهايي است که اين مجموعه تلويزيوني در آن تصويربرداري مي شود.
پانته آ پناهي ها، عليرضا شجاع نوري، انديشه فولادوند، غزل شاکري، رامتين خدا پناهي، سيروس ميمنت، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مينا وحيد، نيکي نصيريان، مهتاج نجومي، صالح ميرزا آقايي، احسان اماني، محمد فيلي، فريدون سوراني، حسن سرچاهي، احمد ياوري، مريم مومن، پاوان افسر، مهري آل آقا، صادق ملک، مجيد سعيدي و سعيد بحر العلومي از جمله بازيگران اين مجموعه تلويزيوني هستند که براي پخش از شبکه سه سيما آماده مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون