جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4250- تاریخ : 1397/05/18 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 ميز خبر 

آغاز ليگ برتر فوتبال نوجوانان گيلان
فصل جديد ليگ برتر فوتبال نوجوانان گيلان آغاز شد.
در بازي هاي برگزار شده از هفته اول، تيم هاي آينده سازان سياهکل و وحدت ماسال مقابل هم قرار گرفتند که در نهايت تيم آينده سازان سياهکل با نتيجه يک بر صفر در اين بازي به برتري رسيد.
همچنين قرار بود نوجوانان پرسوليس رشت و شاهين بندرانزلي نيز به مصاف هم بروند که به دليل حاضر نشدن تيم شاهين انزلي، اين بازي با نتيجه سه بر صفر به سود تيم نوجوانان پرسپوليس رشت اعلام شد.
طبق برنامه اعلام شده در ادامه هفته اول اين مسابقات نيز ،
تيم هاي فوتبال نوجوانان خزر لنگرود و الماس اسالم تالش به مصاف هم مي روند و همچنين تيم هاي فوتبال نوحوانان اتحاد آبکنار انزلي و فراز لاهيجان رو در روي هم قرار مي گيرند.
در رقابت هاي فوتبال قهرماني ليگ برتر نوجوانان باشگاه هاي گيلان، 12 تيم از شهرهاي مختلف اين استان به صورت دوره اي در يک گروه ، به صورت رفت و برگشت با هم به رقابت مي پردازند.

بعد از سکوت يک ماهه؛
شهردار تهران حق را به کشتي گيران نوجوان داد!
پس از قهرماني تيم‌هاي نوجوانان کشتي در جهان و در بحبوحه جام جهاني بود که جمعي از اهالي کشتي در نامه به شهردار تهران از قرار نگرفتن تصوير اين نوجوانان مانند فوتباليست‌ها در بيلبوردهاي سطح شهر انتقاد کردند؛ انتقادي که حالا پس از گذشت يک ماه با پاسخ ديرهنگام شهردار تهران مواجه شده است!
محمدعلي افشاني در نامه‌اي به معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران، در مورد اعتراض جمعي از کشتي‌گيران و مربيان تيم‌هاي ملي در مورد عدم استفاده از تصاوير تيم‌هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي نوجوانان که در رقابت‌هاي جهاني کرواسي براي نخستين بار به صورت همزمان به‌عنوان قهرماني رسيدند، حق را به کشتي‌گيران داد.
بر اين اساس افشاني از شجاع پوريان معاون اجتماعي و فرهنگي شهرداري خواسته تا سازمان زيباسازي شهرداري تهران در فرصت مقتضي نسبت به جبران اين موضوع اقدام کند.

آغاز اردوي تيم ملي بسکتبال جوانان دختر در قزوين
دختران بسکتباليست تيم ملي جوانان وارد اردوي تدارکاتي شدند.
اردوي آماده سازي تيم ملي بسکتبال جوانان دختر از ديروز آغاز شد و به مدت سه روز در خانه بسکتبال قزوين پيگيري مي شود.
گفتني است، دختران بسکتباليست تيم ملي خود را براي حضور در رقابت هاي قهرماني آسيا که آبان ماه به ميزباني بنگلور هند برگزار مي شود، آماده مي کنند.

پايان هفته نهم ليگ برتر تکواندوي دختران خردسال پايتخت
هفته هفتم تا نهم از دومين دوره رقابت هاي ليگ برتر تکواندوي دختران خردسال پايتخت، يادواره شهيد تکواندوکار حسين مرادبيگي در سالن زنده ياد سيد سعيد مهيمن (خانه تکواندو پايتخت) برگزار شد.
اين پيکارها با حضور هفت تيم هيات جنوب شرق، هيات رباط کريم، هيات شهرقدس، نوين طب، روپايي الکترونيکي keen، هماورد و آتنا برگزار مي شود.
در پايان هفته نهم، تيم روپايي الکترونيکي keen با 24 امتياز صدر جدول رده بندي را تصاحب کرد، آتنا با 18 امتياز دوم شد و هيات رباط کريم با 11 امتياز در رده سوم ايستاد. نتايج مسابقات به شرح زير است:
*هفته هفتم
هيات جنوب شرق – استراحت
هيات رباط کريم 5- هيات شهرقدس 5
نوين طب يک - روپايي الکترونيکي keen 9
هماورد 2- آتنا 8
*هفته هشتم
هيئت رباط کريم – استراحت
نوين طب 3- هيات جنوب شرق 7
هماورد 4- هيات شهرقدس 6
آتنا 3- روپايي الکترونيکي keen 7
*هفته نهم
نوين طب – استراحت
هماورد 5 – هيات رباط کريم 5
آتنا 6- هيات جنوب شرق 4
روپايي الکتريکي 7 keen - هيات شهر قدس 3

تور پينگ پنگ هوپس پسران - اراک
رضا شريعتي بر سکوي نخست ايستاد
رقابت هاي پينگ پنگ هوپس پسران کشور با معرفي نفرات برتر به پايان رسيد.
مسابقات تور تنيس روي ميز هوپس پسران کشور در اراک برگزار شد و در پايان رضا شريعتي از گلستان در فينال مسابقات مقابل امير پارسا معصومي از همدان با نتيجه 3 بر 2 پيروز و قهرمان اولين دوره تور ايراني هوپس پسران کشور شد.
همچنين با برگزاري ديدار هاي رده بندي، سامران کريمي از کردستان به مقام سوم دست يافت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون