جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4250- تاریخ : 1397/05/18 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 به مدت دو روز؛
 دختران نونهال در ليگ تکواندو به رقابت مي پردازند 

دختران نونهال تکواندوکار، به مدت دو روز در چارچوب رقابت هاي ليگ، به رقابت مي پردازند.
ديدارهاي هفته ششم و هفتم از نهمين دوره ليگ نونهالان دختر «جام شکوفه‌هاي تکواندو» در دو گروه با حضور 20 تيم طي روزهاي شنبه و يکشنبه (20 و 21 مردادماه) در خانه تکواندو برگزار خواهد شد.
رقابت‌هاي گروه اول روز شنبه،20 مردادماه در قالب 10 تيم لوازم خانگي کن، هيات تکواندو شمال‌شرق تهران، هيات تکواندو شهرستان پيشوا، هيات تکواندو شهرستان کرج، هيات تکواندو ورامين، هيات تکواندو شهرستان رباط کريم، هيات تکواندو شهرستان سرخه، هيات تکواندو گيلان، تيم هيات تكواندو جنوب‌شرق و تيم هيات تکواندواستان خوزستان انجام خواهد شد. برنامه رقابت ها به شرح زير است:
*هفته ششم
تيم لوازم خانگي کن - تيم هيات تكواندو جنوب شرق.
تيم هيات تکواندو شهرستان پيشوا - تيم هيات تکواندو شهرستان رباط کريم.
تيم هيات تکواندو ورامين - تيم هيات تکواندو گيلان.
تيم هيات تکواندو شهرستان سرخه - تيم هيات تکواندواستان خوزستان.
تيم هيات تکواندو شهرستان کرج - تيم هيات تکواندو شمال شرق تهران.
*هفته هفتم
تيم لوازم خانگي کن - تيم هيات تکواندو شهرستان سرخه.
تيم هيات تکواندو شهرستان پيشوا - تيم هيات تکواندواستان خوزستان.
تيم هيات تکواندو ورامين -تيم هيات تكواندو جنوب شرق.
تيم هيات تکواندو گيلان - تيم هيات تکواندو شمال شرق تهران.
تيم هيات تکواندو شهرستان رباط کريم - تيم هيات تکواندو شهرستان کرج.
با پايان هفته پنجم رقابت هاي گروه اول، تيم لوازم خانگي کن با کسب 13 امتياز و تفاضل 34 به صدرنشيني خود تداوم بخشيد، هيات تکواندو گيلان با 13 امتياز و تفاضل 28 در رده دوم باقي ماند و هيات تکواندو ورامين با 12 امتياز جايگاه سوم را به خود اختصاص داد.
همچنين رقابت‌هاي گروه دوم نيز روز يکشنبه 21 مردادماه با حضور تيم‌هاي هيات تکواندو استان البرز، هيات تکواندو استان اصفهان، هيات تکواندو استان سمنان، هيات تکواندو شمال‌غرب، آکادمي تکواندو ابزار و يراق توسن، شهرداري و شوراي اسلامي تنکابن، هيات تکواندو شهرستان محمديه، هيات تکواندو استان خراسان رضوي، هيات تکواندو استان گلستان و مهرورزان برگزار مي شود. برنامه رقابت هاي گروه دوم به شرح زير است:
*هفته ششم
تيم هيات تکواندو استان البرز - تيم هيات تکواندو استان گلستان.
تيم هيات تکواندو استان سمنان - تيم شهرداري و شوراي اسلامي تنکابن.
تيم آکادمي تکواندو ابزار و يراق توسن - تيم هيات تکواندو استان خراسان رضوي.
تيم هيات تکواندو شهرستان محمديه - تيم مهرورزان.
تيم هيات تکواندو شمال غرب - تيم هيات تکواندو استان اصفهان.
*هفته هفتم
تيم هيات تکواندو استان البرز - تيم هيات تکواندو شهرستان محمديه.
تيم هيات تکواندو استان سمنان - تيم مهرورزان.
تيم آکادمي تکواندو ابزار و يراق توسن - تيم هيات تکواندو استان گلستان.
تيم هيات تکواندو استان خراسان رضوي - تيم هيات تکواندو استان اصفهان.
تيم شهرداري و شوراي اسلامي تنکابن - تيم هيات تکواندو شمالغرب.با پايان هفته پنجم رقابت هاي گروه دوم، تيم آکادمي تکواندو ابزار و يراق توسن با 13 امتياز صدر جدول را به خود اختصاص داد، هيات تکواندو شهرستان محمديه با 12 امتياز در رده دوم قرار گرفت و شهرداري و شوراي اسلامي شهر تنکابن با 10 امتياز سوم شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون