جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4226- تاریخ : 1397/04/21 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 تازه‌هاي نشر 

انتشار يك کتاب ترسناک براي نوجوانان
کتاب‌ «کابوس خيابان‌ دلقک‌ها»براي نوجوانان منتشر شد.
به گزارش ايسنا، کتاب «کابوس خيابان دلقک‌ها» نوشته آر. ال. استاين با ترجمه شهره نورصالحي در 196 صفحه با شمارگان 1500 نسخه در نشر پيدايش و در مجموعه «تحت تعقيب» منتشر شده است.
در نوشته پشت جلد کتاب مي‌خوانيم: بعد از پارک وحشت و تالار مخفي، ترس و لرز اين‌بار با مجموعه «تحت تعقيب» آمده تا هرچه گوشت به تن شماست را آب کند.
آقاي استاين، اين‌بار در نقش پليسي دلسوز به دنبال خبيث‌ترين و خطرناک‌ترين «تحت تعقيب» است. (اگر از مخفيگاه اين مجرمين اطلاع داريد، لطفا با پليس ترس و لرز تماس بگيريد.)
ري گوردون عاشق سيرک است. عمويش تئو، که در سيرک کوکو برنامه اجرا مي‌کند، او را به سيرکشان دعوت کرده. ري بچه‌ شر و دردسرسازي است و پدر و مادرش حاضر نيستند او را بفرستند، اما او با کلي قول و قسم، آن‌ها را راضي مي‌کند.
اولش فکر مي‌کند سيرک جاي محشري است، دلقک‌ها تمام مدت با لباس و گريم دلقکي راه مي‌روند و همديگر را به اسم‌هاي مسخره‌اي صدا مي‌زنند. ري کارآموز دلقک‌بازي مي‌شود و اسمش را مي‌گذارند آقاي شکم‌جمبون. اما روز به روز اوضاع ترسناک‌تر مي‌شود و زمزمه‌هايي در مورد خيابان دلقک‌ها به گوشش مي‌رسد؛ محلي که هيچ دلقکي دلش نمي‌خواهد به آن‌جا پا
بگذارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي