جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4226- تاریخ : 1397/04/21 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 نظارت تعزيرات بر روند اخذ شهريه مدارس غيردولتي 

مديرکل نظارت بر اجراي احکام تعزيرات گفت: اين سازمان روند اخذ شهريه مدارس غيردولتي نظارت و پرونده‌هاي متخلف را بررسي مي‌کند.
عليرضا نورنژاد مدير کل نظارت بر اجراي احکام سازمان تعزيرات حکومتي کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره ورود تعزيرات به مدارس غير دولتي با هدف نظارت بر شهريه اين مدارس اظهار کرد:سازمان تعزيرات در حوزه مدارس غير دولتي از حيث نظارت بر اخذ وجه وارد عمل مي شود و در مواردي که شهريه بيش از نرخ مصوب باشد پرونده‌هاي اين مدارس در سازمان تعزيرات پيگيري خواهد شد.
وي با تأکيد بر اينکه سازمان تعزيرات هرگز در حوزه آموزشي مدارس وارد نمي‌شود، گفت: توجه اصلي ما صرفا بر جنبه مالي و شهريه هاي نامتعارف مدارس است.مدير کل نظارت بر اجراي احکام سازمان تعزيرات حکومتي کشور درباره اعتراض آموزش و پرورش مبني بر ورود تعزيرات به مدارس غير دولتي بيان کرد: اين مساله عموميت ندارد و گاهي در گشت‌هايي مشترک نماينده‌اي از آموزش و پرورش همراه تيم تعزيرات حضور پيدا مي کند.
وي اظهار کرد: با آموزش و پرورش براي نظارت بر روند اخذ شهريه همکاري داريم و در مواردي پرونده‌هاي متخلف به سازمان ارجاع داده شده‌اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي