جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4204- تاریخ : 1397/03/24 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 آغاز ساخت پروژه نيمه‌تمام مرکز فرهنگي‌هنري اشکذر 

با عنايت مسوولين استاني و تخصيص اعتبارلازم، ساخت پروژه نيمه‌ تمام مرکز فرهنگي‌هنري شهرستان اشکذر آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان ونوجوانان استان يزد، ساخت و تکميل پروژه نيمه تمام مرکز فرهنگي‌هنري کانون در شهرستان اشکذر پس از سه سال توقف، با عنايت مسوولين استاني و تخصيص اعتبارلازم، به همت اداره راه و شهرسازي استان آغاز شد.
به گفته فرزام اليکايي کارشناس ناظر پرژه مرکز فرهنگي‌هنري اشکذر، ساختمان تا پايان سال جاري تحويل کانون استان خواهد شد تا نسبت به تجهيز و آغاز به کار اين مرکز فرهنگي‌هنري اقدام شود.
لازم به ذکر است که تنها شهرستان استان يزد، که فاقد مرکز فرهنگي‌هنري کانون مي‌باشد، شهرستان اشکذر است و در حال حاضر با داشتن کتاب‌خانه سيار روستايي، خدمات فرهنگي هنري از اين طريق به کودکان نوجوانان عزيز اين خطه کويري ارائه مي‌گردد. به گفته اين همکار کانوني، با حمايت مسوولين استاني و شهرستان، اميدواريم شاهد افتتاح اين مرکز فرهنگي‌هنري کانون در اشکذر باشيم و کودکان نوجوانان عزيز اشکذري از خدمات کانون پرورش فکري کودکان ونوجوانان بهره‌مند شوند. پروژه مرکز فرهنگي‌هنري اشکذر در زمين خيري به مساحت 2300 مترمربع و زيربناي 1000 مترمربع، با نقشه تيپ کانون، در حال تکميل است و سيد ضياء وکيل السادات زمين آن را به کانون اهدا کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون