جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4204- تاریخ : 1397/03/24 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 اکران فيلم‌هاي جديد و بازيگري با سه فيلم روي پرده 

رضا کيانيان، محمدرضا گلزار، مهناز افشار و ژاله صامتي در حالي پس از مدت‌ها با فيلمي جديد تصويرشان بر پرده سينماها نقش بسته است که سام درخشاني سومين فيلمش در چند ماه گذشته روانه اکران شده است.
سه فيلم جديد در سرگروه‌هاي سينمايي به ديگر فيلم‌ها در حال اکران اضافه شده اند که ترکيب بازيگران متفاوتي را هم دارند.
قابل توجه‌ترين فيلمي که اكران شده است، «دلم مي‌خواد» بهمن فرمان‌آرا است که محصول سال 92 است اما پس از پنج سال امکان اکرانش فراهم شده است. اين فيلم ارديبهشت سال گذشته در سي‌وپنجمين جشنواره جهاني فيلم فجر رونمايي شد و همان نمايش با تاخير سه ساله هم باعث خوشحالي فيلمساز و عوامل توليدش شد.
فرمان‌آرا در آن زمان با اشاره به تغيير نام فيلمش بيان کرد: نام اين فيلم «دلم مي‌خواد برقصم» بود، ولي گفتند که به اين اسم پروانه نمي‌دهند. من هم گفتم اگر رقص باشد مي‌دانيم طرف مي‌خواهد چه کند ولي الان معلوم نيست مي‌خواهد چه کار کند که پاسخ دادند آن را خودمان يک فکري برايش مي‌کنيم.
در اين فيلم که روايت بهرام فرزانه، نويسنده‌اي است که مدت‌هاست نمي‌تواند داستان بنويسد ولي ناگهان بر اثر يک تصادف اتومبيل، آهنگي در ذهنش تکرار مي‌شود و همين اتفاق شوق نوشتن را در او بر مي‌انگيزد، رضا کيانيان نقش اصلي را ايفا مي‌کند و محمدرضا گلزار که سال گذشته آخرين بار فيلم «آينه بغل» را روي پرده داشت، در نقش پسر کيانيان حضور داشته است.
مهناز افشار، سحر دولتشاهي، رويا نونهالي، صابر ابر و بهناز جعفري هم ديگر بازيگران اين فيلم هستند که افشار در اين اواخر بيشتر در شبکه نمايش خانگي با سريال گلشيفته ديده شده و با وجود پرکاري فقط سال 95 فيلم «نهنگ عنبر 2» را روي پرده داشت.
ديگر فيلمي که اکرانش آغاز شده است، «در وجه حامل» بهمن کاميار است که ژاله صامتي يکي از آخرين فيلم‌هاي جدي‌اش به «دراکولا» ساخته رضا عطاران برمي‌گردد.
محمدرضا غفاري، محسن کيايي و رعنا آزادي‌ور ديگر بازيگران مطرح اين فيلم هستند.«در وجه حامل» روايتگر داستان زني به نام مهري است که ناخواسته درگير ماجرايي مجهول مي‌شود و در پي حل آن است. اين فيلم پس از «مرداد» بعنوان دومين فيلم سينمايي بهمن کاميار در مقام کارگردان است که ژاله صامتي نقش اصلي آن را ايفا مي‌کند.
«دشمن زن» اولين ساخته کريم اميني در ژانر کمدي - رمانتيک سومين فيلمي است که در سينماها اکران شده است و سام درخشاني هم سومين فيلم خود را در همين سال جديد روي پرده مي‌بيند. او از ابتداي سال فيلم‌هاي «خجالت نکش» و بعد هم «تگزاس» را در اکران داشت که البته هنوز در برخي سينماها نمايش داده مي‌شوند.
در اين فيلم به تهيه‌کنندگي عبدالله عليخاني و حسين فرح‌بخش که قطعا ويژگي‌هاي آثار اين دو تهيه‌کننده را هم خواهد داشت، گوهر خيرانديش، بهاره کيان‌افشار، بهرنگ علوي، الناز حبيبي، مريم سعادت از ديگر بازيگران هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون