جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4204- تاریخ : 1397/03/24 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 ميز خبر 

فرنگي کاران جوان در راه پيکارهاي  قهرماني آسيا
اردوي تيم کشتي فرنگي جوانان ايران براي حضور در پيکارهاي قهرماني آسيا از روز جمعه (25 خرداد) آغاز مي شود.
اين اردو که در خانه کشتي محمد بنا بر پا مي شود تا ششم تير ماه ادامه خواهد داشت.
اسامي نفرات دعوت شده به اين اردو به شرح زير است:
55 کيلوگرم: پويا ناصرپور (خوزستان)، اميد آرامي (سيستان و بلوچستان) و پويا دادمرز (خوزستان)
60 کيلوگرم: عليرضا نجاتي (قم)، بهنام عبد ولي (خوزستان) و اميد عليايي (اردبيل)
63 کيلوگرم: بهرام معروف خاني (اردبيل) و مصطفي کايدخورده (خوزستان)
67 کيلوگرم: سجاد ايمان طلب (مازندران) و يوسف حسينوند (خوزستان)
72 کيلوگرم: محمدرضا رستمي (فارس) و اشکان سعادتي فر (تهران)
77 کيلوگرم: شايان عفيفي (آذربايجان شرقي)، سيد محمد چوبچيان (گيلان) و علي کبيري (چهارمحال و بختياري)
82 کيلوگرم: حسين فروزنده (تهران) و اکبر زکي پور (خوزستان)
87 کيلوگرم: محمدهادي سارودي (مازندران)
97 کيلوگرم: وحيد دادخواه (خراسان رضوي)، حميدرضا بادکان (تهران)، احسان اسماعيل پور (کرمان) و آرمان طهماسبي (تهران)
130 کيلوگرم: امين ميرزازاده (خوزستان)، سجاد موسوي (خراسان رضوي) و مجتبي حسيني (مازندران)
حميد باوفا (سرمربي)، حسن حسين زاده، مهرداد اسفندياري فر، روح الله دل انگيز، ايوب علايي (مربيان) و مهدي شربياني (سرپرست).
تيم کشتي فرنگي جوانان ايران مدافع عنوان قهرماني آسيا و پيکارهاي قهرماني جهان در سال 2017 است.
رقابت هاي قهرماني آسيا از 26 تا 31 تير ماه امسال در شهر «دهلي نو» کشور هند برگزار مي شود.

صيادمنش:
براي شروع فصل لحظه شماري مي‌کنم
بازيکن جديد و جوان تيم فوتبال استقلال گفت: اميدوارم بتوانم بهترين عملکرد را در استقلال داشته باشم تا هواداران و کادرفني از من رضايت کامل داشته باشند.
الله‌يار صياد منش بازيکن تازه وارد استقلال در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه گفت: از اينکه به تيم بزرگ استقلال پيوستم بسيار خوشحالم. اميدوارم بتوانم بهترين عملکرد را در استقلال داشته باشم تا هواداران و کادرفني از من رضايت کامل داشته باشند.
او در ادامه درباره درخشش در جام جهاني نوجوانان اضافه کرد: خوشحالم که در جام جهاني درخشيدم و اين درخشيدن باعث شد تا به استقلال برسم. براي اين موضوع هدف گذاري کرده بودم و حالا به هدفم رسيدم.
اين بازيکن جوان در ادامه تصريح کرد: مي دانم که در استقلال بازيکنان بزرگي حضور دارند و خودم را براي حضور در اين تيم و سختي هاي استقلال آماده کرده ام.
صيادمنش در ادامه درباره همکاري با شفر خاطر نشان کرد: همکاري با شفر براي من يک امتياز بزرگ است. ايشان مربي بزرگي است و قطعا کار کردن زير نظر ايشان براي من که در ابتداي راه هستم، بسيار خوب است و مي توانم از اين سرمربي مسائل زيادي را ياد بگيرم. مهاجم جوان استقلال در ادامه اضافه کرد: براي شروع فصل لحظه شماري مي کنم و اميدوارم بتوانم با عملکرد خوب در تمرينات بتوانم به ترکيب اصلي نيز راه پيدا کنم.

شاه‌علي در واکنش به لغو تورنمنت اطلس:
کسب نتايج بدون بازي تدارکاتي سخت است
سرمربي تيم ملي بسکتبال جوانان گفت: اميدوارم بازي‌هاي تدارکاتي ديگري جايگزين مسابقات لغو شده، شوند چون تا تيم جوانان با چند تيم خوب دنيا بازي نکند، نتيجه گرفتن براي آن سخت خواهد بود.
تيم بسکتبال جوانان ايران در حالي از 14 مرداد ماه در مسابقات قهرماني آسيا (انتخابي قهرماني جهان آرژانتين) شرکت خواهد کرد که اردوهاي تدارکاتي برون مرزي اين تيم، يکي پس از ديگري لغو مي‌شود.
محسن شاه‌علي، سرمربي تيم بسکتبال جوانان ايران در اين باره به تسنيم گفت: مسابقات قهرماني جوانان آسيا از 14 مرداد آغاز مي‌شود و قرار بود که نخستين اردوي تدارکاتي ما از ابتداي فروردين شروع شود که بازيکنان به دليل تعميرات سالن و جابجايي فدراسيون با يک ماه تاخير وارد اردو شدند. اردوي سوم نيز که بايد از ابتداي خرداد تشکيل مي‌شد به دليل امتحانات بچه‌‌ها تازه از روز چهارشنبه شروع شد.
او ادامه داد: طبق رايزني‌هاي انجام شده قرار بود که تيم ملي به يکي از کشورهاي کرواسي، بوسني يا مونته‌نگرو برود که به دليل مشکلات ارز، اين سفر نيز لغو شد. علاوه بر اين، مدتي قبل، چيني‌ها هم اعلام کردند که به خاطر جاري شدن سيل از برگزاري تورنمنت اطلس اسپورت، صرف نظر کرده‌اند.
شاه‌علي اظهار داشت: اميدوارم در زمان باقيمانده، بازي‌هاي تدارکاتي ديگري جايگزين اين مسابقات لغو شده شوند چون تا تيم جوانان با چند تيم خوب دنيا بازي نکند، نتيجه گرفتن براي آن سخت خواهد بود. مردم از اين تيم انتظار نتيجه دارند. من در چند روزهاي آتي با رئيس فدراسيون، نشستي خواهم داشت تا کشور يا کشورهايي براي جايگزيني معرفي شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون