جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4184- تاریخ : 1397/02/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران ( پنجشنبه)

 برپايي کارگاه آموزشي پويانمايي براي مربيان مازندران  

دومين کارگاه آموزشي پويانمايي ويژه مربيان فرهنگي و هنري کانون مازندران برگزار شد.
دومين دوره از کارگاه پويانمايي با حضور مربيان هنري و فرهنگي کانون 23 و 24 ارديبهشت در مرکز آموزش چالوس برگزار شد. اين کارگاه آموزشي بيشتر با هدف توانمندسازي مربيان علاقمند کانون براي توليد آثار پويانمايي در راستاي توليد محتواي فرهنگي و تربيتي و نيز آموزش اعضاي مراکز براي توليد انيميشن صورت پذيرفته است که در يک فرايند تا پايان سال جاري استمرار خواهد داشت.
بر اساس برنامه‌ريزي صورت گرفته قرار است طبق اين فرايند، حاصل اين کارگاه به جشنواره تخصصي پويانمايي کودک و نوجوان در استان مازندران منتهي شود.
مدير کل کانون مازندران اما ضمن حضور در دومين دوره کارگاه آموزشي پويانمايي، با ابراز خرسندي از برگزاري جشنواره پويانمايي در استان گفت: توليد آثار هنري با توجه به توليد محتوا مهمترين رويکرد اين جشنواره خواهد بود.
محمدعلي يزدان شناس در گفت‌وگو با اعضاي اين کارگاه، هنر پويانمايي را يکي از موثرترين ابزار در انتقال مفاهيم اثربخش در کودک و نوجوان عنوان کرد و توسعه اين فعاليت را گامي ضروري در راستاي کيفيت‌بخشي و به‌روزرساني فعاليت‌هاي کانون دانست.
وي توجه به موضوعات مهم و قابل ملاحظه پيرامون را به عنوان سوژه براي توليد آثار انيميشن دانست و خواستار دقت نظر مربيان نسبت به انتخاب موضوع شد.
عليرضا اوجي کارشناس ارشد تصويرسازي و از فعالان پويانمايي کشور آموزش اين دوره را بر عهده داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون