جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4184- تاریخ : 1397/02/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران ( پنجشنبه)

 آدم هاي آهني روي فرش قرمز؛
 نمايش «جنگ ستارگان» جديد در کن 

فيلم جديد از مجموعه فيلم‌هاي جنگ ستارگان در جشنواره کن هفتاد و يکم به نمايش درآمد و با اقبال متوسط تماشاگران روبه رو شد.
به نقل از هاليوود ريپورتر، «سولو: داستاني از جنگ‌ ستارگان» جديدترين فيلم از مجموعه فيلم‌هاي «جنگ ستارگان» که اولين نمايش جهاني خود را در جشنواره فيلم کن 2018 تجربه کرد، با وجود تشويقي چهار دقيقه‌اي نتوانست آن ميزان انرژي که انتظار مي رفت، ايجاد کند.
فيلم آمريکايي «سولو: داستاني از جنگ‌ ستارگان» به کارگرداني ران هوارد که با الهام از سري فيلم‌هاي «جنگ‌ ستارگان» ساخته شده در بخش خارج از مسابقه جشنواره نمايش داده ‌شد.
عوامل سازنده اين فيلم از جمله استروم‌تروپرها(آدم‌هاي آهني فيلم) در فرش قرمز حاضر شدند و پيش از نمايش فيلم مقابل مشتاقان دست تکان دادند.آلدن ارنرايک، چوباکا و بقيه ستارگان فيلم از جمله دونالد گلاور، وودي هارلسون، تندي نيوتون، پل بتاني، فوبه والربريج، و اميلي کلارک در کنار کارگردان فيلم از جمله حاضران در فرش قرمز اين فيلم بودند.
جالب اين که اسپايک لي کارگرداني که دوشنبه شب با نمايش فيلمش «مرد کوکلوس کلان سياه» آتشي در کاخ جشنواره روشن کرده بود و استقبال هشت دقيقه‌اي از فيلمش به عمل آمد، نيز با همسرش در رديف جلوي بازيگران اين فيلم حضور داشت.پس از نمايش فيلم «سولو: داستاني از جنگ‌ ستارگان» تماشاگران چهار دقيقه ايستاده سازندگان آن را تشويق کردند، اما در هر حال سطح انرژي موجود در سالن سينما با شب پيش از آن و نمايش فيلم اسپايک لي برابري نمي‌کرد.
همچنين پس از نمايش فيلم جمله‌اي که در ميان حاضران شنيده مي شد اين بود که فيلم براي يک بار ديدن خوب است اما نيازي به تماشاي دوباره آن وجود ندارد. در عين حال مخاطبان فرانسوي به نظر نمي‌رسيد خيلي از پروژه ديزني و مارول لذت برده باشند.در حالي که اين فيلم قرار است به صورت رسمي از 25 ماه مي روي پرده‌هاي نقره‌اي برود، اولين اکران خود را 10 روز جلوتر در جشنواره فيلم کن 2018 تجربه کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون