جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4176- تاریخ : 1397/02/18 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران ( سه شنبه)

 با حضور فرماندار و جمعي از مسوولين شهري،
 نمايشگاه نقاشي «يک دنيا آرزوي کودکانه» در کانون آذرشهر افتتاح شد 

اولين نمايشگاه نقاشي جشنواره «يک دنيا آرزوي کودکانه» در محل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان شهرستان آذرشهر با حضور الهياري فرماندار و مسوولين ادارات آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و تعدادي از مديران مدارس و دانش‌آموزان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان آذربايجان شرقي، جشنواره نقاشي يک دنيا آرزوي کودکانه با مشارکت انجمن توسعه شهرستان آذرشهر و با همکاري فرمانداري، اداره آموزش و پرورش، کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، بخشداري‌هاي شهرستان آذرشهر، گوگان و ممقان‌، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و شهرداري‌ها و شوراهاي اسلامي شهرهاي آذرشهر، گوگان و ممقان، تعدادي از تشکل‌هاي مردم نهاد در راستاي ارائه آموزش‌هاي شهروندي در قالب فعاليت‌هاي هنري و تفريحي و با هدف تقويت خلاقيت در کودکان برگزار گرديد.

در اين مسابقه کودکان مقاطع ابتدايي و پيش دبستاني از سنين 6 الي 12 آرزوهاي خود را در قالب نقاشي به دبيرخانه اين مسابقه در کانون آذرشهر ارسال کردند که به زيباترين آثار و براساس تعداد آراي مردمي و هيات داوران جوايزي اهدا مي‌شود.

نمايشگاه آثار منتخب در محل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان شهرستان آذرشهر تا تاريخ 20 ارديبهشت ماه جهت بازديد علاقه‌مندان داير است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون