جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4147- تاریخ : 1396/12/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 كاغذ اخبار 

به‌زودي؛
ابلاغ بخشنامه پرداخت وام 30 ميليون توماني به فرهنگيان
معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش وپرورش درباره وام‌هاي پرداختي به فرهنگيان گفت: توافق نامه‌اي با بانک داريم؛ تفاهم نامه براي پرداخت يک بانک ديگر هم انجام شده است و به‌زودي بخشنامه‌اي براي پرداخت وام‌هاي 30 ميليون توماني نيز اعلام مي‌شود.
به گزارش مرکز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش،الهيار در مراسم افتتاحيه مرکز آموزشي، رفاهي فرهنگيان استاد نبوي در بوشهر ضمن بيان اينکه اين مرکز مجهز در خدمت فرهنگيان خواهد بود اضافه کرد: معاونت توسعه مديريت و پشتيباني داراي چهار وظيفه اصلي است که اگر خوب و دقيق تر کار کنيم به دستاورد هاي بهتري دست خواهيم يافت و خدمات بهتري ارائه خواهد شد.معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش وپرورش بيان کرد: هر کاري که کرده ايم وظيفه است و افتخار براي ما اين است که اين مجموعه را منسجم اداره کنيم که از همه منابع حداکثر بهره وري را داشته باشيم و رضايت را در دل فرهنگيان ايجاد کنيم و بتوانيم در تحقق اهداف آموزش و پرورش موثرباشيم.
الهيار در مورد وام هاي پرداختي به فرهنگيان نيز گفت: توافق نامه با بانک را داريم و تفاهم نامه براي پرداخت يک بانک ديگر هم انجام شده است و بخشنامه به زودي براي پرداخت وام‌هاي 30 ميليون توماني نيز انجام مي شود.

 

مدير کل فرهنگي و هنري، اردوها و فضاهاي پرورشي:
بازنگري در برگزاري اردوهاي راهيان نور
مدير کل فرهنگي و هنري، اردوها و فضاهاي پرورشي در جلسه بازنگري دستور العمل برگزاري اردوهاي راهيان نور از بازنگري دستورالعمل برگزاري اردوهاي راهيان نور خبر داد.
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش، علي رمضاني در اين جلسه اظهار کرد: نقش و جايگاه اردوي راهيان نور و اثر بخشي آن در تعميق هويت ملي دانش‌‌آموزان ضرورتي انکارناپذير است.وي تصريح کرد: بازنگري در دستورالعمل برگزاري اردوهاي راهيان نور به منظور تسهيل زمينه‌هاي برگزاري آن توام با ارتقاء سطح ايمني و امنيت اردو است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي