جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4147- تاریخ : 1396/12/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 ميز خبر 

براي رقابت هاي آسيايي؛
ترکيب تيم ملي واليبال ساحلي زير 19 سال مشخص شد
سرمربي تيم ملي واليبال ساحلي زير 19 سال ايران از بين شش بازيکن شرکت کننده در اردوي آماده سازي، دو بازيکن را براي اعزام به رقابت هاي قهرماني آسيا انتخاب کرد.
مسابقات واليبال ساحلي قهرماني زير 19 سال آسيا و انتخابي جهان از سوم فروردين ماه به ميزباني شهر ناخون پاتوم تايلند شروع مي شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
اردوهاي آماده سازي تيم ملي ساحلي زير 19 سال ايران براي حضور شايسته در اين رقابت ها از 14 اسفندماه در دو مرحله به ميزباني هيات واليبال استان هرمزگان در شهر بندرعباس آغاز شده است و تا 29 اسفندماه ادامه خواهد
داشت.
مازيار هوشمند سرمربي اين تيم از بين شش بازيکن شرکت کننده در اردو (سيد ارشيا اكبري، سينا شوكتي، سجاد حيدري، ابوالحسن خاكي زاده، سامان بهبودي و امير مالمير) بهبودي و شوکتي را براي اعزام به تايلند انتخاب کرد.
وي با ابراز رضايت از تمرينات تيم ملي زير 19 سال ساحلي، گفت: هر شش بازيکن شايستگي حضور در رقابت هاي آسيا را داشتند، اما چاره اي نبود و بايد دو نفر را از بين آنان انتخاب مي کردم که کار آساني نبود.
تيم ملي زير 19 سال ساحلي ايران 29 اسفندماه پس از پايان تمرينات راهي دبي و سپس تايلند مي شود.
مازيار هوشمند به عنوان سرمربي، مسعود احمدزاده (مربي)، سروش سلطاني (آناليزور) و معين الدين بندري به عنوان سرپرست تيم ايران را در رقابت هاي قهرماني آسيا همراهي مي کنند. سه تيم برتر اين مسابقات سهميه رقابت هاي جهاني به دست
مي آورند.

 

پايان رقابت هاي انتخابي تيم ملي تنيس زير 12 سال دختران
رقابت هاي انتخابي تيم ملي زير 12 سال دختران به پايان رسيد.‌
روز پاياني رقابت هاي تنيس انتخابي تيم ملي زير 12 سال دختران برگزار شد و تنيسورها به مصاف يکديگر رفتند.
در نخستين ديدار روز پاياني ، ماندگار فرزامي با نتيجه
( 1-6 و 2-6 ) مقابل مليسا مهراني به برتري رسيد ، مهرانا سليماني پور با نتيجه ( 2-6 و 3-6) مقابل مهرانه ظهوريان شکست خورد و هانا سلطاني با نتيجه ( 1-6 و 1-6 ) روژدا سبک روح را مغلوب
کرد.
اين مسابقات با حضور نفرات برتر رنکينگ کشوري برگزار شد که از بين آنها ماندگار فرزامي ، مليسا مهراني ، روژدا سبک روح از تهران ، مهرانا سليماني پور اصفهان ، هانا سلطاني از قزوين مهرانه ظهوريان از خراسان رضوي به اين مرحله از اردوي انتخابي دعوت شدند.
نفرات برتر به رقايت هاي تنيس غرب آسيا که از تاريخ 5 لغايت 12 فروردين ماه سال آينده در لبنان برگزار مي گردد اعزام مي شوند.
سرداوري اين رقابت ها بر عهده فريبا سفيد باف بود و داوري مسابقات نيز بر عهده پونه باقري و سعيده سعيدي
بود.

 

‌برگزاري ليگ تکواندو پسران نونهال گيلان
پسران تکواندوکار نونهال گيلان در چارچوب مسابقات ليگ استاني به مصاف هم رفتند.
ديدارهاي هفته چهارم و پنجم ليگ تکواندو نونهالان پسر گيلان در محل خانه تکواندو استان برگزار شد و نتايج زير به دست آمد.
فروشگاه ايرانيان 4 - وقف احسان ماندگار 5
مهرورزان (الف) 9 - عقاب طلايي رشت يک
مهرآويد ماسال 4 - مارليک رشت 6
شرق گيلان 5 - آکادمي سامان رشت 5
يزدان 7 - سامان رضوانشهر 3
مهرورزان (ب) 5 - هيات تکواندو رشت 5
فروشگاه ايرانيان 2 - قايقران انزلي 8
شرق گيلان 5 - مارليک رشت 5
يزدان رشت 7 - وقف احسان ماندگار 2
مهرورزان (الف) 9 - سامان رضوانشهر يک
مهرورزان (ب) 3 - آکادمي سامان 7
عقاب طلايي 3 - هيات تکواندو رشت 6.

 

21 تکواندوکار نونهال تهراني در اردوي تدارکاتي
مرحله دوم رقابت هاي انتخابي تيم نونهالان پايتخت با حضور 68 تکواندوکار در سالن شهيد کبکانيان با هوگوي الکترونيکي برگزار شد و در نهايت 21 نفر جواز حضور در اردوي استان تهران را به دست آوردند.
حسينعلي نعيمي سرمربيگري تيم نونهالان تهران را بر عهده دارد و يداله تيموريان، بهزادصنم پور و سهيل عباسي به عنوان مربي در کنار نونهالان استان هستند.
**اسامي نفرات برگزيده در رقابت هاي انتخابي به شرح زير است:
ابوالفضل نظري، اميرعباس رهنما، آرين شفيعي، آرش وزيري، سعيد سامان جلالي، مهران رضايي، ابوالفضل باقري پور، عليرضا حاجي کاظم، مهدي عسگري، اميرعلي ايماني، رضا کلهر، علي کاهه، رضا حقيقي، محمدحسين درويش حقيقي، رادمان اميني، سينا غزل، اميرصدرا رحيمي، اميررضا عبدلي، متين جان جانه، حسين فرجي و اميررضا ارغند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي