جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4144- تاریخ : 1396/12/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 ميراث فرهنگي 

سيد محمد حسين حجازي:
گردشگري شبانه مي تواند نشاط اجتماعي در شهر را موجب شود

مدير عامل منطقه فرهنگي گردشگري عباس آباد در نشست تخصصي گردشگري شهري با تاکيد بر گردشگري شبانه اظهار داشت: گردشگري بين المللي در ادامه گردشگري ملي است و تا زماني که رونق در حوزه ملي را شاهد نباشيم در بخش بين المللي نيز رشد جدي را شاهد نخواهيم بود.
به گزارش شاپرك، سيد محمد حسين حجازي مديرعامل اين شرکت ضمن اشاره به فضاي اجتماعي شهر تهران گفت: گردشگري شبانه مي تواند نشاط اجتماعي در شهر را موجب شود.
وي افزود: مهمترين رسالت و افق پيش روي مجموعه عباس آباد، رونق گردشگري با رويکرد ملي و بين المللي است و گرچه هر روز شاهد استقبال گردشگران داخلي و خارجي در فضاهايي مانند
پل طبيعت، گنبد مينا، پارک آب و آتش و ساير مجموعه هاي اراضي عباس آباد هستيم اما هنوز با آمال و اهداف سازماني ما فاصله دارد.وي تاکيد کرد: گردشگري شهري مي تواند گردش مالي سيالي داشته باشد همچنان که برنامه ريزي مدون اين حوزه منجر به توسعه پايدار در کشور خواهد شد.حجازي با اشاره به ظرفيت هاي شهر تهران در حوزه گردشگري تصريح کرد: تهران مي تواند تبديل به مقصد گردشگري شود و مي توان با مديريت بهتر، پايتخت را به مقصدي در خور تبديل كرد و به درآمدهاي پايدار نايل آمد.

برگزاري نمايشگاه عکاسي و فتومديا اقوام، فرهنگ و معماري ايراني

نمايشگاه عکاسي و فتومديا با موضوعات اقوام، فرهنگ و معماري ايراني و همچنين موضوع آزاد به منظور معرفي و شناخت اقوام ايران و آشنايي با سنن و فرهنگ گوناگون کشورمان امروز چهارشنبه 23 اسفندماه 1396 درسالن نمايشگاهي سعادت آباد واقع در بلوار دريا ،مطهري شمالي،کوي مرواريد برگزارخواهدشد. به گزارش شاپرک، همچنين در اين نمايشگاه ورکشاپ عکاسي HDR توسط مهندس ميلاد غربي و مهندس امير کيان ارثي برگزار مي‌شود که شرکت در اين دوره نيز براي عموم آزاد است. ضمنا به تمامي اعضاء گواهي معتبر و رسمي شرکت درنمايشگاه بصورت تک اسم داده خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون