جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4144- تاریخ : 1396/12/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 ميز خبر 

پيگيري روز دوم انتخابي تيم ملي تنيس زير 12 سال

تنيسورهاي نوجوان در دومين روز مسابقات انتخابي تيم ملي زير 12 سال دختران به مصاف يکديگر رفتند. ‌
دومين روز مسابقات انتخابي تيم ملي تنيس زير 12 سال دختران با حضور نفرات دعوت شده در مرکز ملي تنيس ايران برگزار شد و تنيسورهاي حاضر با هم مسابقه دادند.
در نخستين ديدار مهرانا سليماني پور با نتيجه ( 1-6 و 6-7 ) هانا سلطاني را برد ، ماندگار فرزامي با نتيجه ( 0-6 و 0-6) مهرانه ظهوريان را شکست داد و رژدا سبک روح با نتيجه ( 1-6 و 3-6) مغلوب مليسا مهراني شد.
اين مسابقات با حضور نفرات برتر رنکينگ کشوري برگزار مي گردد که از بين آنها ماندگار فرزامي ، مليسا مهراني ، روژدا سبک روح از تهران ، مهرانا سليماني پور اصفهان ، هانا سلطاني از قزوين مهرانه ظهوريان از خراسان رضوي به اين مرحله از اردوي انتخابي دعوت شدند.
نفرات برتر به رقايت هاي تنيس غرب آسيا که از تاريخ 5 لغايت 12 فروردين ماه سال آينده در لبنان برگزار مي گردد اعزام مي شوند.
سرداوري اين رقابت ها بر عهده فريبا سفيد باف است و داوري مسابقات نيز بر عهده پونه باقري و سعيده سعيدي است.

براي اردوي يک هفته اي؛نوجوانان بسکتبال عازم صربستان شدند

تيم بسکتبال نوجوانان ايران براي برپايي اردوي تدارکاتي راهي صربستان شد.
تيم نوجوانان ايران که اين ماه دو اردو يک هفته‌اي و سه روزه پشت سر گذاشت‏، بامداد ديروز براي پرپايي اردو و برگزاري ديدار‌هاي تدارکاتي راهي صربستان شد.
اين تيم پنج مسابقه دوستانه با تيم‌هاي صربستاني برگزار مي‌کند و 29 اسفند به ايران باز مي‌گردد.
تيم نوجوانان زير 16 سال براي مسابقات قهرماني آسيا آماده مي‌شود که فروردين 97 با حضور تيم‌هاي استراليا و نيوزيلند برگزار مي‌شود.

40 تيرانداز در اردوي تيم ملي

تيم ملي تيراندازي با حضور 40 ورزشکار تفنگ و تپانچه اردوي تمريني خود را در محل فدراسيون تيراندازي آغاز کرد.
اين مرحله از اردوها به منظور آماده‌سازي تيراندازان کشورمان در رقابت‌هاي پيش رو شکل گرفته است.
در رشته تفنگ بادي نوجوانان، نازنين زينب جعفري، روژان جلاليان، درسا فدايي و اميرحسين شريف‌زاده از تهران، امير حسين هدايت از آذربايجان غربي، رضا اميري از مرکزي، علي گرمايي از خراسان شمالي و مينا روحيان از قم نفراتي هستند که تمرينات خود را آغاز کرده‌اند و تا 26 اسفند ماه در اردو هستند. در رشته تفنگ بادي جوانان و بزرگسالان، الهه احمدي، امير محمد نکونام و مهيار صداقت از تهران، حسين باقري از اصفهان، پوريا نوروزيان و آرمينا صادقيان از ايلام، امير سياوش ذوالفقاريان از سمنان، نجمه خدمتي از خراسان جنوبي، نرجس امام قلي‌نژاد از مازندران، مه لقا جام بزرگ از همدان و زهرا هاشمي از خراسان رضوي به اين اردو دعوت شدند که از هشتم تا 30 فروردين ماه سال97 تمرينات خود را دنبال مي‌کنند.
همچنين در رشته تپانچه بادي نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، محمد احمدي، مهدي تندري، کيانوش مختاري، عرفان صلواتي، سارا ميرابي، سيده شيرين مرتضوي، آميتيس جعفري، درسا عرب شاهي و امير جوهري خو از تهران، ابراهيم برخورداري، مرتضي عليمحمدي و الهام هريجاني از قزوين، فاطمه قدرت‌آبادي از سمنان، لعيا محمدي و علي دريا تبار از کرمانشاه، هانيه رستميان از مازندران، سجاد پور حسيني از گيلان، گلنوش سبقت اللهي از اصفهان، جواد فروغي از ايلام، وحيد گل خندان از فارس، مينا قرباني از همدان نفراتي هستند که تمرينات خود را از هفتم تا 30 فروردين سال 97 در محل فدراسيون تيراندازي دنبال مي‌کنند. در اين مرحله از اردوها، عليرضا اينانلو، محمد زائر رضايي، مريم طالبي، مربيان رشته تفنگ و سکينه خدابنده‌لو، مصطفي احمدي، اميرحسين صولت مربيان رشته تپانچه بر تمرينات ورزشکاران نظارت دارند. ضمن اينکه احمد نجفي به ‌عنوان ناظر فدراسيون در محل اردوي تيراندازان حضور دارد.

قهرماني استخر انقلاب در ليگ شناي دختران اصفهان

مرحله دوم و پاياني ليگ شناي دختران استان اصفهان به مناسبت تولد حضرت فاطمه (س) در استخر هاتف اصفهان برگزار شد که در پايان اين رقابت ها استخر انقلاب اصفهان به مقام قهرماني رسيد، تيم خميني شهر در رده دوم ايستاد و مبارکه نيز به مقام سومي بسنده کرد.

قهرماني هوپس آسيامدال برنز براي محمد امين صمدي

پينگ پنگ باز خوش آتيه کشورمان به مدال برنز رقابت هاي هوپس آسيا دست يافت.
با پايان يافتن مسابقات تنيس روي ميز قهرماني هوپس آسيا که از تاريخ 5 لغايت 12 مارچ 2018 در تايلند برگزار شد،محمد امين صمدي، نونهال خوش آتيه کشورمان با حضور در جمع 4 ورزشکار برتر به مدال برنز اين دوره از مسابقات دست يافت.
در اين رويداد 4 نفر از ورزشکاران کشورمان به همراه اميد شمس سرمربي تيم نونهالان کشورمان و خانم ها آگين و بنيادي حضور داشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون