جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4121- تاریخ : 1396/11/25 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 روايت برنده سيمرغ بلورين جشنواره از روزهاي سخت بازيگري؛
 براي بازي در فيلم «دارکوب» از درون شکستم 

فيلم دارکوب روزگار بسيار سختي را پشت سر گذاشتم زيرا آنچه بيروني است يک کاراکتر است اما من براي اين نقش از درون خرد شدم و شکستم.
سارا بهرامي بازيگر برنده سيمرغ بلورين جشنواره فيلم فجر براي بازي در فيلم "دارکوب" در گفت‌وگو با ميزان، درخصوص سختي هاي بازي در فيلم "دارکوب" گفت: واقعيت امر هيچ فرقي بين فيلم دارکوب و يا ايتاليا ايتاليا وجود ندارد و من در هر کاري که وارد شوم تمام تلاشم را انجام خواهم داد.
وي درباره استاندارد بودن شرايط توليد فيلم "دارکوب" افزود: البته اين را فراموش نکنيم که وقتي در فيلمي گروه و عوامل خوب و يکدست باشند کار هر بازيگري بهتر و بيشتر ديده مي شود. بازي در فيلم دارکوب دقيقاً به همين گونه بود و فعاليت من حاصل تلاش عمومي يک گروه منسجم بود.
بازيگر فيلم ايتاليا ايتاليا درباره احتمال بازي دوباره در نقش يک معتاد تاکيد کرد: هر نقش جذابي که به من بدهند بازي مي کنم و اگر باز هم نقشي خوب به عنوان يک زن معتاد به من پيشنهاد شود ،بازي مي کنم.
وي در مورد چگونگي رسيدن به نقش خود در فيلم دارکوب اضافه کرد: به خاطر بازي در فيلم دارکوب تحقيقات ميداني بسياري را انجام دادم و براي رسيدن به نقش به بسياري از مناطق شهر رفتم. به سبک بازي و رسيدن به نقش ساير بازيگران کاري ندارم اما من به اين نحو به نقش مي رسم. به عنوان مثال در فيلم "ايتاليا ايتاليا" هم دفعات بسياري با دستيار کارگردانان معاشرت مي کردم تا به آن نقش برسم.
بازيگر فيلم "هزار پا" تاثير نقش خود در فيلم بهروز شعيبي را بسيار زياد دانست و ادامه داد: روزهاي اول که به آن محله ها مي رفتم و معتادان را ميديدم تا چندين روز شوکه بودم و هيچ چيز را نمي توانستم به خانه ببرم. خيلي روزها با گريه و بغض و درد به خانه مي رفتم اما بعداً به خودم مسلط شدم و سعي کردم بر نقش تمرکز کنم. من روزها و هفته ها بعد از فيلمبرداري فيلم دارکوب زهر اين اتفاقات را از وجودم خارج مي کردم.
بهرامي در همين راستا خاطرنشان کرد: براي بازي در فيلم دارکوب روزگار بسيار سختي را پشت سر گذاشتم زيرا آنچه بيروني است يک کاراکتر است اما من براي اين نقش از درون خورد شدم و شکستم. هنوز هم نتوانستم با آن نقش کنار بيايم و با اينکه از ارديبهشت فيلمبرداري تمام شده ولي هنوز با آن کاراکتر درگيرم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون