جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4095- تاریخ : 1396/10/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 پايان خوش کارگاه سفال و لعاب کانون بيرجند در عمارت سلطانيه 

پايان خوش کارگاه لعاب و سفال اعضاي هنرمند کانون شماره سه بيرجند، در عمارت سنتي سلطانيه بيرجند و با تقدير از مربيان و اعضا رقم خورد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان خراسان جنوبي، طي مراسمي که در عمارت سلطانيه بيرجند با حضور طاهره حميدي مدير کل کانون استان و اعضاي کارگاه لعاب و سفال مرکز فرهنگي‌هنري شماره سه بيرجند و مربيان برگزار شد، از تلاش و همت مربيان و اعضاي کودک و نوجوان اين کارگاه که توانستند دو نمايشگاه گنجينه‌هاي خاکي را طي دو سال گذشته با هنرمندي برگزار کنند، قدرداني شد.

مدير کل کانون استان در ابتداي اين مراسم گفت: هنر آيينه زيبايي است و هنرمند داراي روحي لطيف؛ زيرا با هنرش زندگي مي‌کند و به مرور زمان اين زيبايي‌ها جزيي از تارو پود زندگي‌اش مي‌شود. حميدي اضافه کرد: برگزاري کارگاه سفال و لعاب در کانون شماره سه بيرجند تجربه موفقي بود که قابليت برگزاري دو نمايشگاه را پيدا کرد و اعضاي کانون مهارت و توانمندي خود را در خلق نقوش متنوع بر روي ظروف سفالي ساده به نمايش گذاشتند. در ادامه ريحانه‌سادات ‌هاشميان مربي هنري کانون شماره سه بيرجند نيز گزارشي از دومين نمايشگاه گنجينه‌هاي خاکي ارايه کرد.

در پايان با اهداي هدايايي به همراه لوح تقدير از تلاش و همت اعضاي هنرمند اين کارگاه قدرداني شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون