جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4095- تاریخ : 1396/10/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 با همکاري استانداري اردبيل برگزار مي‌شود:
 نمايشگاه "به رنگ ساوالان" آثار اعضاي کانون  

اولين نمايشگاه آثار هنري اعضاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان اردبيل با عنوان «به رنگ ساوالان» در نگارخانه خطايي بقعه شيخ صفي‌الدين اردبيلي برگزار مي‌شود. به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري استان اردبيل، اولين نمايشگاه آثار هنري کودکان و نوجوانان کانون استان اردبيل با عنوان «به رنگ ساوالان» با موضوع جشن‌هاي سرزمين من در نگارخانه خطايي بقعه شيخ صفي‌الدين اردبيلي با همکاري دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري برگزارمي‌شود.

هاجر جماديه مديرکل کانون استان اردبيل با اعلام اين خبر گفت: اين نمايشگاه در راستاي سياست‌ها و اهداف کلي کانون بوده و به‌منظور عمق‌بخشي به ظرفيت‌هاي فرهنگ بومي‌ملي، باهدف کشف و پرورش استعدادهاي هنري و آشنايي اعضا با جشن‌هاي سرزمين پدري و آيين‌هاي مرتبط با آن به نمايش درمي‌آيد.

جماديه افزود: به همين منظور کانون پرورش فکري استان اردبيل، براي تحرک و پويايي در نسل امروز و آشتي دادن بين نسل جديد و فرهنگ غني نياکان بر آن شد تا با ايجاد فضاي مناسب از خلاقيت و توانايي اعضا و مربيان توانمند مراکز استفاده کند.

اين برنامه در پاييز 96 در قالب فراخوان طراحي و از سوي آفرينش‌هاي هنري کانون به مراکز استان ارسال شد و آثار ‌‎‎‏رسيده به نمايشگاه از 18 مرکز اردبيل و شهرستان‌هاي استان در زمينه‌هاي نقاشي، خوش‌نويسي و سفال در رده سني 5 الي 17 سال است. همچنين برپايي اين نمايشگاه محدود به ارايه آثار برگزيده نبوده و فرايند اجراي برنامه نيز به معرض نمايش گذاشته خواهد شد.

اولين نمايشگاه به رنگ ساوالان روز يکشنبه 24 دي‌ماه ساعت10 قبل از ظهر افتتاح‌ و تا 28 دي‌ماه همه‌روزه از ساعت 9 الي12:30 و بعدازظهر 3الي17:30 پذيراي عموم علاقه‌مندان خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون